şükela:  tümü | bugün
 • bu sene sektördeki 25. yılını kutlayan gsm merkezi.
  nokia'nın elektronik bölümünün 1960'da nokia coorparation'ın 1967'de kurulduğu düşünülürse değeri daha iyi anlaşılabilir. *
 • potansiyel bir kasap adıdır da aynı zamanda.
 • sengül adında bir arkadaşın yakın çevresinden, ailesinden ya da evinden bahsederken kullanılabilir.
 • http://www.senguller.com/ adresinden ulasilabilecek sirket.

  bir de bu aralar cep telefonu piyasini ele gecirmek icin bir proje yarismasi acmislar; ilgilenenlere duyurulur..
 • verilen siparişin veridiğini unutan, bu yüzden tekrar sipariş verince fiyat artışından zarar etmemi sağlayan embesil ötesi insanlara sahip kuruluş.
 • teknik servis hizmeti cok basarili olan bir firmadir.
 • istanbulda eğer cep telefonu satın almak istiyorsanız ilk olarak şengüller'e değil doğubank'a gitmelisiniz.

  neden? çünkü doğubank'taki fiyatları referans aldıktan sonra şengüller'e gelip istediğinizi almak gönül rahatlığı beraberinde çok daha kolay oluyor, daha uygununu bulamam ferahlamasını yaşıyorsunuz.

  tersi yapıldığında ise (önce şengüller sonra doğubank) öğrendiğiniz her fiyat sonrası satıcılara kafa atma isteği duyuyorsunuz, bu yolun böyle bir riski var.

  " aa teknosa'yı unuttun ama" diyorsanız, oralara giderken aduket çekebilme yetisine sahip olabilmek lazım.
 • arızalanan telefonunuzu nasıl göndereceğinizi sormak için sabah sabah müşteri hizmetlerini aradığınızda (bkz: 216 651 15 15) , scorpions still loving you dinleten, ve güzel bir güne başlamanızı sağlayan lg teknik servisidir. lgnin ayrıca kendi müşteri hizmetlerini aradığınızda da (bkz: 444 6 543), istediğiniz ürün çeşidini seçerek tek tuşa basmanız ile birlikte müşteri temsilcisine anında bağlanabiliyorsunuz. ne mutlu lg'ye ne mutlu senguller'e. beklememek güzel birşey, e beklerken de scorpions dinlemek tabii ki.
 • kadıköy bahariye şubesinden aldığım cep telefonu garanti kapsamında olup 2 ay içinde dökülüp kendilerine başvurduğum vakıt beni ücretini ödeyerek başka bir yerden tamir ettirmeye yönlendiren personele ve yöneticilere sahip firma ve şubesi, bu da bize tecrübe olsun küçük esnaftan alsak adamlar başlarıyla beraber olayı hallederdi, şimdiyse önlerinden her geçişte aynı zamanda sülalelerindeki insanları gözlerimden geçireceğim bir adet şengüller şubesi duruyor.
 • hem çalışanlarıyla hem hizmetiyle eski halinden eser kalmayan şirket. teknoloji marketlerinin verdiği hizmetler ve güvenceler karşısında burdan gidip telefon alıp üstüne üstlük bir de mağdur duruma düşmek tamamen saçmalıktır. cep telefonunda 7 senedir şengüller ile süren münasebetimi yeni telefonu 20 gündür serviste olan ve geri geldiğinde kasası çatlak olarak geldiğinden hala 10 günü aşkın süredir bekleyen bir müşterisi olarak söylüyorum ki telefon satan son firma olarak kalsalar daha da kapısından içeri adım atmam. teknoloji marketlerinde adamlar çamaşır makinesi buzdolabı satıyor servis gelip makineyi aldığında yerine makine veriyor mağdur olma diye sen yeni sattığın sıfır telefonu yaptıramadın 1 aydır, üstüne kasasını çatlattın yerine geçici telefon teklifinde dahi bulunmadın. son nokta uzak durun.