şükela:  tümü | bugün
  • benim için kesinlikle acer marka bir notebook başı çekecektir, modeli de "aspire one" olması lazım. bunu 3 sene önce, seyahatlerde yanımda götürürüm diye almıştım ama kendisinden fazla bir beklentim olmadığından hiç araştırmamıştım alırken. zaten kıç kadar da bir şey olduğundan, tam istediğim gibi fazla yer kaplamaz diye düşünmüştüm.

neyse gel gelelim bunu aldığımdan beri en fazla 10,11 kez kullanmıştırım, o da büyük bir sabırla. ne zaman açsam beni intihara sürüklüyor... sinirlenip kapatmaya çalışıyorum kapatmak için beni 10 dakika bekletiyor, (açılışı hiç sormayın) yumruğumu ekrana geçirmemek için kendimi zor tutuyorum.

başka bilgisayar yok mu? var ama bazen farklı bir bilgisayar lazım oluyor, o 5 dakikalık işi de yapamayacaksan ne diye ürettiler seni anasını satayım? youtube'dan video izlerken bile kasılıyor, seni aldığım güne lanet olsun... keşke seninle hiç tanışmasaydık.

inanmazsınız bir ara komşuya hediye vermeyi bile düşünmüştüm bunu, ama sonra arkamdan küfür eder diye vazgeçmiştim.
  • (bkz: eşim)
  • (bkz: kilo)
  • (bkz: sigara)
  • (bkz: hp pavilion)
  • instagram üyeliği.
  • doğumumun ardından aldığım ilk nefes.
  • ben değil de eski kız arkadaşım '' içime aldığım ilk güne lanet olsun '' diye yazmıştı.

üzülsem mi gülsem mi bilememiştim. hala da tepki veremem.
  • -samsung galaxy s3: symbian döneminden beri akıllı telefon kullanırım. bunun gibi rezil, kepaze bir cihaz görmedim. kendini imha etti zaten.
    - istinasız görünüşüne aldanıp aldığım her nike ayakkabı: ayağımın içine ettiker sağolsunlar.
    - grundig marka beyaz eşya: her biri beş sene içinde cortladı.
    - hp laptop: bu yine iyi dayandı. içinde tüm bilgilerim, müzik/film/fotoğraf/çeviri arşimi hiç ederek yanmasay iyi idi.
  • bir saatten fazla giyince stiletto ayakkabı.