• aşkı anlatmıştır bu geceki bir dakikalık sahnesinde;

"mehmet, insan senin yanında iken kendisi gibi oluyor.
    .
    .
    .
    kendini seviyor insan..."

ey aşk! neredesin diye sorasım gelmedi değil...
  • cemal hünal'ın oyunculuk adına gelişmediğini görebildiğimiz dizidir.

--- spoiler ---

-ben ayrılmak istiyorum zeynep

--- spoiler ---

(bkz: ada ben ayrılmak istiyorum)
  • yabancı dizilerde bölümlere ad verirler ya hani eğer türk dizilerinde de öyle bir olay olsaydı ikinci bölümün adının kırık olsa duramazdin olacağı kesindi. güzel bir dizi, diğer çifti kıskanmalari, birbirleriyle didişmeleri süper.
  • yayından kaldirilmasina çok üzüldüm. çok severek izliyordum. aslında hiç izlemedigim dizilerin bile yayından kaldırılmasına üzülüyorum.bari güzel,mutlu bir son bolumle final yapıp kaldırsınlar. o kadarcik bari saygıları olsun seyirciye.
  • mantıklı bir final bölümüün bile çok görüldüğü dizi olmuştur. o kadar havada bitirilmiştir ki. yuh bile diyemiyorum. emeğe saygısızlığın böylesi!
  • tv ile yıllardır alakası olmayan benim, rastlantı ile izlemeye başlayıp, bütün hafta yayın gününü beklediğim dizi -idi. türk televizyon tarihinde pek kolay rastlanmayan, olgun, sıcak ve neşe dolu bir yapımdı ve diğer benzerleri gibi kurban gitti. üstelik utanmadan ara bölümlerden birini, hikaye tamamlanmadan, hem de hikayenin en çetrefilli yerinde final adı ile bitirdiler diziyi. bir daha da tv izlemem arkadaş! o kadar sinirimi bozdu işte!
  • emeğe saygısızlığın daniskası, yazık oldu güzelim diziye, zorla bitirdiler. gerçekten pek bir keyifliydi.
  • nasıl bir ülkede yaşıyoruz detirten bir dizi. böyle tatlı,sıcak bir dizi yayından kaldırılıyor, dedektif memoli gibi gerizekalı bir dizi yayına başlıyor.
  • benim annem bir melek'e de aynı şeyi yaptılar, ne bekliyorlar anlamadım ki, illa dönem dizisi mi izlemek zorundayız? eğlenceli bir dizi(ydi).
  • pazar geceleri romantik komedi ihtiyacımızı giderebilecek bir dizi bence.. ikinci bölümde denk geldim ilk kez, gayet eğlenceli, sevimli buldum :)
hesabın var mı? giriş yap