şükela:  tümü | bugün
 • - seni benden ba$ka siken var mi?
  - valla bir durtu hissediyorum arkamda ama, sen bi uzanip baksan?
  - ..?
 • - dur bi dusuneyim...
  +?!!
 • beyinde ani bir "ulan!?" silüeti belirmesine sebep cümledir. ne desen yiyosun ski.
 • ortaokul yıllarında, "sana eyfel kulesi girsin", "ahı ahı. senden çıkmaz ki bana girsin" düzeyinde atışmaların yürüdüğü günlerde, bir biçimde karşıma çıkmış bir söz öbeği.

  bir biçimde karşıma çıkmış dediğim de, ya ibo puştu bana söylemiştir, ya da nihat başkasına lafı sokarken kulak misafirliği söz konusudur. hayır esas rahatsız edici olan, bayağı uzun bir süre bu lafın tartışmada son nokta olduğuna inanan bir çevrem oldu, ben de inandım. zira lafa karşıdaki nasıl yanıt verirse versin benim onu siktiğim önermesi kabul oluyordu.(bkz: totoloji)

  karşısındakine "ben seni siktim" deyince ona üstünlük kurduğunu hissetmek garip bir erkek psikolojisi. esas tuhaf olan da karşı tarafın, bu gibi laflara gerçekten sikilmişçesine canhıraş bir tepki vermesi olurdu. nedir yani, laf işte. maksat karşı tarafın canının acıması. küfrü ciddiye almak kadar saçmaymış.
 • zenon paradoksları'nın ülkemizdeki tezahürü olarak bilinir.
  sorulan kişi ne derse desin sikilmiş olacaktır. sorulmasıyla birlikte sorulan kişide paradoks oluşacak (felsefi olarak falan değil, harbi paradoks), zaman kırılacak, uzay zaman düzleminde 3-5 saniyelik bir gedik açılacak , kişinin “siktir lan” sözüyle zaman rayına oturup kaldığı yerden saymaya devam edecektir.

  daha giritliler yalan nedir bilmez iken türkler tarafından söylendiği varsayılır.
 • formspring alemcilerinden beklediğim ilgiyi görememiş soru.
  (bkz: formspring)
 • kişi ne kadar zeki olursa olsun, sorulmamalıdır, böyle bir soruyu einstain'e de sorsanız apışıp kalacaktır. ya da onu mort etmek için sormayın, zira einstein'in o iğrençliğini düşününce her iki cevapta da kaybeden siz olursunuz.
 • başka gsm operatörüne kaçma ihtimalimden işkillenen kıskanç mevcut öperatörümün kısa mesajlar marifetiyle şahsıma tevdi ettiği sual. cevab veremedim. operatörüm on seneden fazla süredir, beni her ay doya doya, doyura doyura ve kalite vurgusuyla kanırta kanırta siktiği için gözüm dışarıda değil tabii ki. du bist mein lokomotiv [insert cellular phone operator's name here], orosbun olmak istiyorum.

  düt. gg ihtimali nedeniyle marka/şirket ismi otosansüre uğradı.
  entry'deki şehvet ambiansı sekteye uğradıysa kusura bakmayın.
  mesajla uyarı basho'dan geldi.