şükela:  tümü | bugün
 • baştan edit : masumiyet karinesinden dolayı başlığı kaldırmamı söylüyor bazı yazar arkadaşlar.

  fake hesaptan yazdığı iddaa ediliyor : hesap

  twitter'da denk geldiğim iğrenç söylem. psikolojik sorunları olan birinden bahsediyoruz. şahıs adana çukurova üniversitesi okul öncesi öğretmenliği son sınıf öğrencisi.

  --- spoiler ---

  ismi talha güldalı.çukurova üniversitesi okul öncesi öğretmenliği son sınıf öğrencisi.okulumuzda sürekli kadınlara taciz içerikli mesajlar atıyor ve ölümle tehtid ediyor.en son bir arkadaşmıza"seni bulup tecavüz edeceğim ve 2.özgecan yapacağım" diye iğrenç bir mesajla tehdit etti
  --- spoiler ---

  ilgili twitter paylaşımı: link

  olayı duyuran twitter hesabı : link

  ilgili diğer paylaşımlar: link

  avukatla ilgili konuşmalar :link

  edit : @sosyopatiz elhamdurillah arkadaşdan facebook adresi geldi : link

  edit 2 : olumlu olumsuz yorumlar geliyor herkese teşekkür ederim , burası tabiki mahkeme değil ve yargılama yapmıyoruz sadece sesini duyurmak isteyen üniversiteli mağdurların sesine yardımcı olmak bizim maksadımız.

  edit 3 : konuyla ilgili change.org kampanyası başlatılmış change.org

  -----------------

  edit 4 : "raporu var yapacak bir şey yok, uzlaşın" link

  edit 5 : aynı sınıfta olduğunu söyleyen biri link

  edit 6 : kampanyayı başlatan kişinin e-mailine gelen postalar link

  edit 7 : bazı ss ler gelmeye başladı link
 • ciddi şekilde cezalandırılması gereken insanlık düşmanı bir rezilin sapıklık teşebbüsüdür. ayrıca bu şahsın öğretmen olması da kesinlikle engellenmelidir. bu tarz kişilerin yeni nesil için verebilecekleri hiçbir şey yok eğitim alanında. başkalarına zarar vermesinler yeter.

  bu arada, şu özgecan aslan ve münevver karabulut'a bu konuda çok üzülüyorum. iki çocuk da vahşice öldürüldükleri yetmiyormuş gibi bir de isimleri itin, kopuğun, soysuzun ve sapığın ağzına sakız edildi.

  şu medyanın yatacak yeri yok. vahşice işlenen kadın cinayetlerini ve tecavüzleri bile magazinsel bir uslüp ile vererek nasıl bir rezalete yol açtıklarını iyi görsünler.
 • bu iğrenç varlığı okul öncesi öğretmeni yapacak eğitim sistemi midemi bulandırıyor
 • yazik bir de ogretmen adayi falan yazmis instasina.

  dusunun toplumda ne kadar haysiyetsiz, ruh hastasi , sapik adamlar var.

  insanlari tehdit eden bu pisligin derhal bulunmasi lazim.
 • suç duyurusunda bulunulmalı, ancak bu tarz hasta ruhlu insanların cezasını direkt toplum mu vermeli diye düşünmeye başladım artık.
 • mutlaka gündem olup üzerine gidilmesi gereken söylem. kimse asla tecavüze ve 2. özgecan vakalarına göz yummamalı. devlet acilen bu konuda ilgili şahısa yönelik bir önlem almalı.
 • face profilinde gördüğüm kadarıyla temiz dayak atılabilecek bir tip, yani bu hanımefendi yanına 3 kız alsa temiz dövebilir, elinizi korkak alıştırmayınız efendim
 • öğretmenliğe alınırken psikolojik test vs. yapılsın derken bunları kast etmiştik. yazık eline düşecek öğrencilere.
 • ciddi psikolojik sorunları olduğunu düşünmek istiyorum ama bunun gibi tiplerin bu ülkede var olduğunu biliyorum. işin vahim tarafı bu varlığın öğretmen adayı olması.

  acil soruşturma açılıp incelenmesi gereken olay.
 • bu yaratığın okul ile ilişiğinin acilen kesilip kesinlikle bu ve benzeri işlerde çalışmasının engellenmesi lazım.

  ayrıca çok ciddi hukuki yaptırım yapılması gerekir ki bu biraz bizim memlekette zor. ama ne olursa olsun bu psikolojisi bozuk yaratığın toplum içinde yaşamaması lazım.