şükela:  tümü | bugün
  • baştan edit : masumiyet karinesinden dolayı başlığı kaldırmamı söylüyor bazı yazar arkadaşlar.

fake hesaptan yazdığı iddaa ediliyor : hesap

twitter'da denk geldiğim iğrenç söylem. psikolojik sorunları olan birinden bahsediyoruz. şahıs adana çukurova üniversitesi okul öncesi öğretmenliği son sınıf öğrencisi.

--- spoiler ---

ismi talha güldalı.çukurova üniversitesi okul öncesi öğretmenliği son sınıf öğrencisi.okulumuzda sürekli kadınlara taciz içerikli mesajlar atıyor ve ölümle tehtid ediyor.en son bir arkadaşmıza"seni bulup tecavüz edeceğim ve 2.özgecan yapacağım" diye iğrenç bir mesajla tehdit etti
    --- spoiler ---

ilgili twitter paylaşımı: link

olayı duyuran twitter hesabı : link

ilgili diğer paylaşımlar: link

avukatla ilgili konuşmalar :link

edit : @sosyopatiz elhamdurillah arkadaşdan facebook adresi geldi : link

edit 2 : olumlu olumsuz yorumlar geliyor herkese teşekkür ederim , burası tabiki mahkeme değil ve yargılama yapmıyoruz sadece sesini duyurmak isteyen üniversiteli mağdurların sesine yardımcı olmak bizim maksadımız.

edit 3 : konuyla ilgili change.org kampanyası başlatılmış change.org

-----------------

edit 4 : "raporu var yapacak bir şey yok, uzlaşın" link

edit 5 : aynı sınıfta olduğunu söyleyen biri link

edit 6 : kampanyayı başlatan kişinin e-mailine gelen postalar link

edit 7 : bazı ss ler gelmeye başladı link
  • ciddi şekilde cezalandırılması gereken insanlık düşmanı bir rezilin sapıklık teşebbüsüdür. ayrıca bu şahsın öğretmen olması da kesinlikle engellenmelidir. bu tarz kişilerin yeni nesil için verebilecekleri hiçbir şey yok eğitim alanında. başkalarına zarar vermesinler yeter.

bu arada, şu özgecan aslan ve münevver karabulut'a bu konuda çok üzülüyorum. iki çocuk da vahşice öldürüldükleri yetmiyormuş gibi bir de isimleri itin, kopuğun, soysuzun ve sapığın ağzına sakız edildi.

şu medyanın yatacak yeri yok. vahşice işlenen kadın cinayetlerini ve tecavüzleri bile magazinsel bir uslüp ile vererek nasıl bir rezalete yol açtıklarını iyi görsünler.
  • elinizdeki ekran görüntüleriyle savcılığa suç duyurusunda bulunun,avukatlık hizmeti için de bulunduğunuz ildeki baroyla iletişime geçin.
  • bu iğrenç varlığı okul öncesi öğretmeni yapacak eğitim sistemi midemi bulandırıyor
  • yazik bir de ogretmen adayi falan yazmis instasina.

dusunun toplumda ne kadar haysiyetsiz, ruh hastasi , sapik adamlar var.

insanlari tehdit eden bu pisligin derhal bulunmasi lazim.
  • suç duyurusunda bulunulmalı, ancak bu tarz hasta ruhlu insanların cezasını direkt toplum mu vermeli diye düşünmeye başladım artık.
  • mutlaka gündem olup üzerine gidilmesi gereken söylem. kimse asla tecavüze ve 2. özgecan vakalarına göz yummamalı. devlet acilen bu konuda ilgili şahısa yönelik bir önlem almalı.
  • sadece bir iddia. siz, hiyarim var diyen herkese elinizde bir avuc tuzla kosacak kadar beyinsiz misiniz kuzularim? bakiniz daha cok yeni iühf feministlerinin hukuk öğrencisini linç etmesi gibi bir olay yasandi. aslini astarini bilmeden, sirf twitter'da gordunuz diye nasil oluyor da beyanin dogruluguna %100 emin olabiliyorsunuz?
  • tımarhaneye kapatılması gereken orospu evladı beyanı. okuldaki erkekler dövdüklerini söylüyorlar ama kar etmemiş. öğretmen falan olmamalı bu şerefsiz.
  • face profilinde gördüğüm kadarıyla temiz dayak atılabilecek bir tip, yani bu hanımefendi yanına 3 kız alsa temiz dövebilir, elinizi korkak alıştırmayınız efendim