• bu iğrenç varlığı okul öncesi öğretmeni yapacak eğitim sistemi midemi bulandırıyor
  • sadece bir iddia. siz, hiyarim var diyen herkese elinizde bir avuc tuzla kosacak kadar beyinsiz misiniz kuzularim? bakiniz daha cok yeni iühf feministlerinin hukuk öğrencisini linç etmesi gibi bir olay yasandi. aslini astarini bilmeden, sirf twitter'da gordunuz diye nasil oluyor da beyanin dogruluguna %100 emin olabiliyorsunuz?
  • öğretmenliğe alınırken psikolojik test vs. yapılsın derken bunları kast etmiştik. yazık eline düşecek öğrencilere.
  • gayet de olası diğer bir ihtimal, arkadaşlardan birine bu zat hakkında yalan hesaplar açtırıp, hakkında karalamalar yaptırmaktır. işin içinde feminazi pislikleri varsa kesin bir linç girişimidir.

nereden belli: i) soruşturma başlatmıyoruz çünkü çok sürüyor ii) tehditin ekran görüntüsünü alamadım. iii) arkadaşlar n'olur bunun hakkında bir şey yapın.

kanun ve polis ile çözüm aramayacaksan, linç kampanyası başlattı isen sen öğretmen olma bence, boşver onu bunu.
  • ifşa var dediler geldik. olaydan çok bir şey anlamadım. başı sonu belli değil. iki yıldır hiçbir yerden, mevkiden cevap alamadıklarını yazmışlar. bahsettikleri mevkiler hangileri? savcılık ise, taciz şikayetini değerlendirmemesi mümkün değil. soruşturma açın ve bekleyin demişler. muhtemelen okul olması lazım. soruşturma açılması için mevkiye başvuran birine nasıl soruşturma açın diyorlar? savcılığa başvurmalarını mı kastetmişler, yoksa taciz olduğunu söyleyenler mi iyi anlatamadı? olay net anlatılmamış. gelişmelere göre yorum yaparıım artık.
  • lince meraklı ne kadar çok koyun varmış dedirten başlık. çoğu linklere tıklayıp da ne oldu diye bile bakmamıştır eminim.
    olayın gerçek olduğuna dair kayda değer hiçbir kanıt yok ortada. polise de başvurmayalım birileri galeyana gelip dayak atsın beklentisi var sanki. tabiiki gerçekse en ağır cezaya çarptırılmalı, iyi hal indirimi uygulanmamalı.
    gel gelelim yalan beyan durumunda da manevi tazminattan daha ağır cezai yaptırımlar için kanuni düzenleme gerekli görünüyor şu ortamda.
  • beyler durun bir sakin olun. evet olay iğrenç ama ortada herhangi bir görüntü kaydı göremedim ben. herşeyin ekran görüntüsü alınmış ama iddia edilen tehdit ile ilgili bir görüntü yok.

hanım kızımız doğru söylüyor olabilir ama doğru söylemiyor da olabilir. eğer doğruysa herşeyi söyleyebilirsiniz, nefret kusup linç edebilirsiniz ama ya doğru söylemiyorsa?

sosyal medyadan yazışma silinse bile kayıtları kalıyordur. bundan sonrası savcılıkta bitiyor. btk ile iletişime geçip yazışmanın asıllarını isteyip ona göre davayı açabilir.

ama tekrar söylüyorum daha önce köpeğe tecavüz eden amca başlığında suçsuz bir ihtiyarı linç etmiştik. sonrasında pişman olduk. sonra başka bir olayda kızına tecavüz eden çocuğu vuran adamı göklere çıkarıp iyi yapmış dedik. ama çocuğun suçsuz olduğu kanıtlandı.

lütfen bu tür konuları savcılara, mahkemelere bırakın. linç ile bir yere varamayız.
  • suç duyurusunda bulunulmalı, ancak bu tarz hasta ruhlu insanların cezasını direkt toplum mu vermeli diye düşünmeye başladım artık.
  • tımarhaneye kapatılması gereken orospu evladı beyanı. okuldaki erkekler dövdüklerini söylüyorlar ama kar etmemiş. öğretmen falan olmamalı bu şerefsiz.
  • yazik bir de ogretmen adayi falan yazmis instasina.

dusunun toplumda ne kadar haysiyetsiz, ruh hastasi , sapik adamlar var.

insanlari tehdit eden bu pisligin derhal bulunmasi lazim.
hesabın var mı? giriş yap