şükela:  tümü | bugün
  • siktir git hayvanoglu hayvan denilerek nokta konulabilir....

sizi gercekten seven adam bu derece kırıcı olmaz cunku.

bunu bana diyen adamın bi daha yuzune bakmam. cok net.

kerhaneden orospu alıyor sanki. tobe tobe. sinirleniyorum yarabbim, sen sinirime mukayyet ol.

omur uzundur. ve her zaman ilk eline degen son eline degen olmayabilir. her sey insanlık icin. ama ilk sevgilisi olmamanızı su ya da bu sekilde dile getirip kalbinizi kıran adamla isiniz olmasın.
  • şimdi defol git, denilesi.
  • tüm geçmişini,yenmişini,içilmişini ekşide paylaşınca ne olacağını sandın bebeğim ?
    adam insaf sahibi biriymiş.
  • geçmişin geçmişte kaldığını aslen kabul edememiş olan erkektir.
  • lütfetmiş erkektir..
  • "ulan sen kimsin ki zaten bir parçası olmadığın bir geçmişle yargılayacaksın kadını, dürzü!" diyerek yaptığını bir lütuf gibi görmesini yüzüne vurmayı gerektiren erkektir. birazcık adamsa sevdiği kadının geçmişini iyisiyle kötüsüyle dinleyip onu daha önce tanımamış olmasına ve o geçmişte yer alamamış olmasına üzülmesi gerekir, yargılamak ne haddine!!
  • yalancinin ve ikiyuzlunun tekidir.
  • eski bir organ mafyası veya insan kaçakçısı ile çıkıyor olabilir
  • içinde olmadığım bir geçmişte sevgilimin bir kadını dövdüğünü öğrensem, bir çocuğu taciz ettiğini öğrensem gelmişini geçmişini siker öyle bırakırım. geçmişini kabul etmek cok geniş ve iddalı bir kavram.

geçmişte 'sevgililerin olmasına rağmen seni kabul ettim' denmek isteniyorsa bence bu kabul büyük bir hatadır. kabul etme. etme ki kız senin gibi bir sığırla olarak hayatını harcamasın.
  • bu cümleyi işine geldiğinde önüne koyacak;
    "ben seni geçmişine rağmen kabul ettim"

suçlama içeriyor, kendine prim vermiş -başkası olsa kabul etmez anlamı çıkabilir-
    kısa süreli ilişkinin anahtar cümlesi olabilir ancak.

o rağmen var ya o sözcük,
    her vesile ile kurşun top gülle bubi tuzağı el yapımı patlayıcı olarak üzerine yağacak.

rağmen demek o kadar çok seviyon sen beni, rağmen kabul ettin.
    çok şekermiş.
    sıkıntı şu ki ben diyabet hastasıyım.
    bir de içinde rağmen olmayan sevmeklere hastayım.