şükela:  tümü | bugün
  • deseler suç, demeseler suçtur. seni seviyorum diyen erkek ilerde terketmemeli gibi yanlış bir kanı vardır kızlarda. erkek ayrılmak isteyince niye bana seni seviyorum dedin diye aptalca bir soruyla karşılaşabilir.
  • kolayca sevemeyen, sevmeyince de seni seviyorum lafını kullanmaktan kaçınan erkekler de bu gruba dahildir, bu lafı ağzına sakız yapıp* yalan olsa dahi söyleyen erkekler kadar kızlara yaranamasalar da, iyidirler, hoşturlar.
  • bu lafı etmenin hiç de kolay bir iş olmadığını bilen erkeklerdir...lafı sakız edip, yerlerde süründürmektense mümkün olduğunca az ve öz kullanırlar...ancak gerektiği zamanda söylemeyip işin kokusunu çıkaranlar (ve elindeki fırsatı kaçıranlar) varsa da, onlar zaten iflağ olamayacağından önemsiz bir yüzde olarak görülebilirler...
  • işin tuhaf tarafı hatun kısmısı da her daim bu lafıseni seviyorum duymak ister sevgidaşı heriften...
    hatun gözüyle yapılması en mantıklı serzeniş ise, derhal beyefendiyi terketmektir.. bak o zaman rüyalarının etkisiyle sayıklayarak, eş dost tost vesilesiyle mektup atarak, nasıl böörüyor sevdiğini
  • her turk erkeginin icinde bir nebze kadirizmin temelleri yer aldığından turk erkegi kolay kolay seni seviyorum diyemez. "seni seviyorum" cumlecigini mutlaka soylecegini ifade eden en kral erkek bile bogazinda bir dugum, hatta tas veya bir bogulma hissi hisseder o en kritik anda. boğaz damarlari siser, gözler bir suc islemiscesine yere iner, kekelemeler baslar (seni ben, eee ben varya ben...eee iste ben, seni eee, yani ben...seklinde uzar gider bu).

ancak bir kez dendimi ardi arkasi kesilmez, adamcagiz (ayni hatun kisi icin gecerli olmak uzere) lacka olur. yerli yersiz seni seviyorum demeye baslar. sabah yatakta, kahvaltıda, tuvalette, asansörde, arabada, yolda, yemek yerken, burnundaki tatakı alırken, kulagini-burnunu karistirirken...vur dedin mi oldurur kisacasi.
  • seni seviyorum demek kendini ortaya atmak, savunmasız bırakmak, bütün paravanları kaldırmak olduğundan bunu başarması zordur bazı insanların, özellikle de korkak olanların ya da kötü tecrübe sahibi kişilerin. sadece erkeklerde görülen bir şey değildir, benzer nedenlerden kadın kişilerde de görülür.
  • acaba cok mu erken demeli miyim sonra sacmaliyor ulan bu kadar kisa surede sevilir mi demesinden korkan erkek modelidir. boyle dusunmemek gereklidir gercekten hissediliyorsa denmelidir. ama boku cikarilmamalidir.
    -ahmet kasigim dustu
    -ben seni seviyorum
    -peki ahmet kasigim...
    -sen beni sevmiyor musun?
    -stirtme sevgini kasigimi ver ahmet.
  • al bundy bu erkekler sınıfına en güzel örnektir denebilir. bu lafı söylemektense peg ile sevişmeyi bile göze almıştır.
    (bkz: anlayan anlar)
  • (bkz: badakizm)
    böyle bişey.