• - seni seviyorum...
    - nereden bileyim sevdiğini? hadi bi takla at oyna göreyim.
  • -seni seviyorum.
    +boktan bi cevaba hazır mısın?
    -?
    +ben de seni.
    - şimdi napıcaz?
    +önümüzdeki belirsiz bir zaman dilimi boyunca, birbirimiz olmadan nefes alamayacağımıza inanacağız. sana göre benden, bana göre senden daha güzel gülen bir insan olmayacak dünyada. yediğimiz yemekten bile bir halt anlamayacak ve sürekli sırıtacağız. saç telin uğruna işleyebileceğim cinayetleri düşündükten hemen sonra, dudağının kıvrımı için besteleyebileceğim şarkıların ilk notası düşecek aklıma. en çok beni sev isteyeceğim o an. sonra geçmişe de uzanacak elim. en çok beni sevmiş ol isteyeceğim. derken, geleceğe bulaşacağım ve bir daha kimseyi benim kadar sevememeni dileyeceğim. bencilleşeceğim, çirkinleşeceğim. kendimi kaybedeceğim bazen. aslında seni kıskandığım halde, bunu çaktırmayı gururuma yediremediğimden, saçma sapan bir şeyden kavga çıkartacağım. senin hatrına salak dövüş filmlerine, benim hatrıma, dövüş filmlerinden de salak romantik komedilere gideceğiz. illa bir şarkımız olacak. o şarkı çok güzel tınlayacak. şimdi inanmak zor geliyor biliyorum ama biz bir gün, fonda o şarkıyı çalarken, sarmaş dolaş ayrılacağız. anneni seveceğim. annem seni hiç sevmeyecek. babaları fazla karıştırmayacağız. çocukları sevmesem de seninle boy boy bebeler yapmanın düşlerini kuracağım. sonra hemen cayacağım. çok gülüp çok ağlayacağım. koynuna gireceğim. bazen ateş, bazen toprak olacağım. sen kokacağım. kokunu unuttukça, hep giydiğin t-shirt'ü çalacağım. sonra bir gün gelecek, sen karınla uyumuşken, ben uzay boşluğuna bu satırları yazacağım. birbirimize hiç ama hiç uygun olmadığımızı bilerek, seni bindirdiğim o kağıttan gemiye bakacağım. ayrılığımızın kaçınılmaz olduğu gerçeğiyle yüzleşeceğim. "neden olmadı" sorusunun anlamsızlığını fark edip, "iyi ki olduğu kadarıyla yaşandı" diye sevineceğim. seni hep çok seveceğim. abi gibi, dost gibi, çocuğum gibi... sevgili'nin ne demek olduğunu bilmenin lanetiyle gezeceğim. kimseyi o mertebeye layık göremeyeceğim. artık senin bile dolduramayacağın bir gedikle gezeceğim. ta ki bir gün yeniden birine kendimi açıncaya dek, böyle yarım kalacağım. ama bir şey diyeyim mi? değerdi.
    -seni seviyorum
    +ben de seni.
  • - seni seviyorum.
    - esnek sevişme saatlerine ayak uydurabilir misin peki?
  • + seni seviyorum
    - tanıyınca geçer...
  • -seni seviyorum
    +
    -cevap versene
    +soru sormadin ki
    -cevab veremedi..
  • -"biliyorum"

allahın hayvanı. "ben de seni seviyorum" diyemiyorsan sus bari.
    sus da içim kavrulmasın ağrıdan. hayvan herif!
  • +seni seviyorum
    -beni bu işlere bulaştırma gözünü seveyim.
  • teşekkür ederim.
  • oğlan - seni seviyorum...
    kız - helal...yakışır kardeşime...
  • -seviyor olsan duramazdin. sempatidir o.
hesabın var mı? giriş yap