şükela:  tümü | bugün
  • gelirken çocukluğumdan anılar getir bana.
  • fal hediyeli kahvelere hep mesafeli durdum, korktum çünkü kötü birşeyler söylerler diye. sonra ellerimle sivadim hayatımıza, yazık ettim hele hele son zamanlara. oysa yedi yaşına girdi seni tanıdıktan sonraki hayatım, ben ki çocukları severim bilirsin, nasil üzülüyorum bir bilsen yedi yaşındaki çocuğun yitip gidiyor oluşuna. beni affet.
  • allah aşkına artık büyü dedirten söz.
    yedi yaşında adamı napacaz ya..
    oidipus mağduru olursunuz mazallah.
  • ne anlama geldiğini kestiremediğim sikindirik söz.
  • bana çocuk diyen mektuplar vardı ve siyah saçlarımı bir kara kediye benzeterek şans dileyen sarhoş öpücükler..
    kurt kuzudan ayrılırken geldi veda, sonrası isli cama kimin adını yazacağını bilmeden yaşamak.
    itiraf hickirdim; seni hiç sevmedim ama sevseydim eğer, seni sevmek hep yedi yaşında kalacaktı.
  • bir cam parçasının aksinde kaybolan silüetin
    belli belirsiz gölgelerin içindesin sen çocuk
    ıslanmış toprağın buram buram kokusunda
    kaybolan gençliğimin bedelisin sen çocuk
  • seni sevmek hep yedi yaşında. yedi yaşım umutsuzluklarla dolu benim. yedi yaşımda ailem parçalandı şimdi de kalbim. işte o yüzden seni sevmek hep yedi yaşında. ben bugün sekizime bastım. elveda.
  • hem korku hem mutluluk fazlasıyla heyecan. okula başlamak gibi.
  • hep benimle ol istedim
    ama gene bir ayrılık geldi
    gelecek sene gene okulda seni göreceğim için mutluyum.
    ama bir gün ayrılığımız uzun sürecek diye içime bir ton üzgünlük akıyor
    işte öyle seni tanıdıktan sonra sürekli ama'lı cümleler kurar oldum.
    hadi beni boşver şu kalbe yazık değil mi sürekli seni özlemekten canı acıyor ve kanı az pompalıyor bazen korkuyor aort damarında tıkanıklık olacak diye.
    ben de bazen kalbime zarar veriyorum sigara içiyorum kana yabancı maddeler katılıyor bu da kalbe zarar veriyor, bunu niye mi yapıyorum seni özlüyorum ve canım sıkılıyor sigaraya vuruyorum kendimi.
    işte öyle seni çok seviyorum ve ayrı olduğumuz zamanlar canım çok sıkkın oluyor.