• efendi uslu isterik genc tiplemesinin web veriyonu
  • eskiden iyi linklerden olusan bi sayfası vardı
    simdi ne oldu bilmiyorum
  • siper al diyerek odasina daldigimda beni elinde beyzbol sopasi ile kar$ilayan seytan tuyu sahibi velet.. $u orospu hayatta en bi gercegim o benim, kardeshim, sevdigim, hayatimin erkeki seviorum seni $oyle boyle :p
  • :) benim için sözleri a ba ba ni ba ni ba ba ni aa ba nii şeklinde olan bir beste yapmış zat....
  • soz verip de yapmayan, sinirden ve sabirsizliktan beni bilgisayarin icini kurcalamaya iten cekirge. ha bi de dunyanin en kolay kurulan isletim sistemi windows 2000i kurmayi beceremeyen asupich
  • senic: ulan $imdi bu bilgisayara nooldu. sadece floppynin kablosunu cikardim acaba ba$ka bi$i mi yaptim acaba naaptim mmmmm... sen yaptin di mi, bi$i yaptin di mi?
    siee: ben dokunmadim valla. zaten beni hic semedi bu bilgisayar... uhuuuuu
    senic: akli sira naz yapio. ulan orospu bilgisayar, senin icin motor diolar herkese veriomu$un. olm kufretceksin bu alete anca ole annar, iyilikle yakla$maya cali$irsan olmaz. ya da kucaama aldim die mi yapio acaba.. bik bik bik bik
    akabinde... senic mekani terk eder, bilgisayar cali$ir. bole de buuk bi yetenektir kendileri :pp
  • herkesin derdini dinleyerek cozumler arayan fakat aynı terzi ornegindeki gibi kendi sokuklerini dikemeyen karde$im benim..
  • leziz bi insan.. tereyaginda, az pismis, bordeut soslu bonfileye insan nasil bakarsa buna da oyle bakiyor..
  • bugun dogum gunu, siz hesaplayin..
hesabın var mı? giriş yap