şükela:  tümü | bugün
  • efendi uslu isterik genc tiplemesinin web veriyonu
  • eskiden iyi linklerden olusan bi sayfası vardı
    simdi ne oldu bilmiyorum
  • siper al diyerek odasina daldigimda beni elinde beyzbol sopasi ile kar$ilayan seytan tuyu sahibi velet.. $u orospu hayatta en bi gercegim o benim, kardeshim, sevdigim, hayatimin erkeki seviorum seni $oyle boyle :p
  • :) benim için sözleri a ba ba ni ba ni ba ba ni aa ba nii şeklinde olan bir beste yapmış zat....
  • soz verip de yapmayan, sinirden ve sabirsizliktan beni bilgisayarin icini kurcalamaya iten cekirge. ha bi de dunyanin en kolay kurulan isletim sistemi windows 2000i kurmayi beceremeyen asupich
  • senic: ulan $imdi bu bilgisayara nooldu. sadece floppynin kablosunu cikardim acaba ba$ka bi$i mi yaptim acaba naaptim mmmmm... sen yaptin di mi, bi$i yaptin di mi?
    siee: ben dokunmadim valla. zaten beni hic semedi bu bilgisayar... uhuuuuu
    senic: akli sira naz yapio. ulan orospu bilgisayar, senin icin motor diolar herkese veriomu$un. olm kufretceksin bu alete anca ole annar, iyilikle yakla$maya cali$irsan olmaz. ya da kucaama aldim die mi yapio acaba.. bik bik bik bik
    akabinde... senic mekani terk eder, bilgisayar cali$ir. bole de buuk bi yetenektir kendileri :pp
  • herkesin derdini dinleyerek cozumler arayan fakat aynı terzi ornegindeki gibi kendi sokuklerini dikemeyen karde$im benim..
  • leziz bi insan.. tereyaginda, az pismis, bordeut soslu bonfileye insan nasil bakarsa buna da oyle bakiyor..
  • garez (the grudge) filmini en önden izlemenin etkisiyle olay gecesi odasının ışıklarını açık bırakarak yatan aslan yürekli korkusuz kişidir kendisi. ki ayni filmi izleyen sefkülüsü odasinin isiklarini kapatarak uyuyabilen akilli uslu bi hanim kizimizdir...