şükela:  tümü | bugün
  • akp'nin "türkiye vakti" sloganıyla başlattığı reklamdır. dikkat çekmesi amacıyla başlığı bu şekilde açtım. orijinali your god is dead'dir.

    artık bir sübliminal mi verilmeye çalışılıyor, yoksa tesadüf mü bilemedim. ekşi sözlüğün çok değerli her sike hakim tayfasından güzel senaryolar bekliyoruz efenim.
  • fetö'nün yine iş başında olduğunun göstergesidir. bu reklam filmini akp hazırlamış olsaydı videonun sonunda recep tayyip erdoğan'ı mutlaka görürdük. yine diyelim ki bu haberi yayan ve bu sahte fragmanı yayınlayan videonun sonuna akp logosu ve recep tayyip erdoğan'ı koyabilir bu çok basit bir iş fakat bunu hesaplayacak kadar bile akıllı değiller maalesef. bunu anlamayacak kadar cahil olmak gerçekten çok ilginç. akp'nin yıllardır reklam temasını ve seçim organizasyonlarını biliyoruz. böyle karanlık epik bir müzik ile kendisiyle hiç bağdaşmayan bir fragman hazırlayacak olması ve buna inanmak gerçekten tam anlamıyla bir akıl tutulmasıdır.
  • merdi kıpti, şecaat arz ederken sirkatin söylermiş. bu reklamla bir kez daha görülmüştür.

    akp denilen islamcı örgüt, nietzche'yi bile mezarında ters döndürmüş; bu ülkenin naif ve güzel insanlarıyla birlikte tanrıyı da öldürmüştür. tanrı ölmedi, bu islamcılar tarafından öldürüldü.

    (bkz: god is dead)