şükela:  tümü | bugün
 • enpara'nın tırnağı olamayacağını düşündüğüm girişim.
 • katılım bankacılığı'nın dijital versiyonu. kuveyt türk'ten. enpara eft'den ücret almadığını söylediği zaman bile kuveyt türk, internet şubesinden eft ücreti almıyordu, aynı zamanda hesap işletim ücreti de yoktu ki hala yok. yerinden kalkmadan, para ödemeden bankacılık hizmeti. bence güzel yapıyorlar, ölümü gösterip sıtmaya razı eden bankalardan değiller en azından...
 • zaten bankam benden havale eft yada işletim ücreti almadığı bana hiç yeni yada cazip gelmeyen bişey
 • kitap kampanyası ile beraber tam bir enpara çakması. enparanın babil kampanyasının yanında azcık minik kalmış ama olsun ucunda kitap olması seninbankanda da hesap açmamı sağlayacak gibi.
 • kuveyt türk'ün enpara benzeri masrafsız bankacılık oluşumu.

  https://www.seninbankan.com.tr/

  ismi için müthiş beyin fırtınaları yaptıklarını hayal ediyorum.

  (bkz: bağa mı didin)

  neyse hayırlı olsun, rekabet iyidir.
 • nedendir bilmiyorum, "masrafsız" kelimesini bankalar yahut onlarla ilgili şahıslardan duyduğumda hiç hoş hissetmiyor, yakın zamanda bir yerlerime bir şeyler girecekmiş gibi düşünüyorum.. bak yine öyle oldu..

  enpara ve çeşitli online bankacılık projelerinden sonra piyasayı epey geliştireceğini umuyorum.. hadi hayırlı olsun..
 • ön yargının alemi yok, yeşil sermaye olsa ne olur, hizmet düzgünse kullanırım diye bir şans verdiğim bankacılık şeysi.

  hesap başvurumu yapmadan önce müşteri temsilcilerini arayıp kafamdaki bazı soruları sordum ve kayıt altındaki bu konuşmada bazı hizmetlerin garantisini aldım. uzun uzun anlatasım yok neler olduğunu cidden keyfim kaçık.

  gün oldu devran döndü ve bu sözlerinin gerçek olmadığı ortaya çıktı. arayıp şikayet ettim, ses kayıtlarında her şey var, görüşmemi tekrar dinleyin ve yalan beyan sonucu oluşan mağduriyetimi giderin diye talepte bulundum. birkaç kontrol ve talep tekrarından sonra benim talebimi ciddiye alıp incelemeye aldılar. sonrasında da nedense o konuşmanın ses kaydına ulaşamadılar. diğer tüm kayıtları bulup istediğim ve bana vaatler verilen ses kaydını bulamamalarına şaşırmadım tabii.

  sinir yıpratıcı bir telefon trafiğinden sonra kartımı iptal ettirmek istediğimi, ilgili birime bağlamalarını söyledim. bağladılar sağolsunlar. burada da sadece kartı kapatabildiklerini (benim ayrıntılı sorum üzerine) hesabı şubeden kapatmam gerektiğini söylediler. hesapta şubesiz bankacılık hizmeti veren bu beceriksizler daha önceden talepte bulunduğum başka bir telefon numarası işlemi için de beni şubeye yönlendirmişlerdi. ben "siz nasıl şubesiz bankacılık hizmetisiniz? en ufak talebimde şubeye yönlendiriyorsunuz." diye sorunca da kem küm yaptılar.

  bazı aidat meselelerinden papaz olduğum iş bankası bile sadece telefon yoluyla tüm hesaplarımı kapatabilirken, hesapta şubesiz bankacılık olan bu kurum telefonda bir halt beceremiyor.

  kapıya gelip bana kartımı teslim eden çalışanlarının da berduş bir şarapçıdan farkı yoktu zaten. bitik bir t-shirt, topuğuna basılmış ayakkabılar, kimlik fotografı çekmekten aciz sürekli takılan bir cep telefonuyla senin bankan'ın imajını çok güzel yansıtıyordu. kimlik fotograflarımı ilgili programa girme işlemini bile ben yaptım düşünün.

  kullanmayın kullandırtmayın. ücretsiz, temiz ve kaliteli bir bankacılık arıyorsanız adresiniz burası değil. gidin enpara kullanın. enpara'nın gözünü seveyim ben.
 • bugünlerde kitapyurdunda 50 tl'lik alışverişe 30 tl iade kampanyası ile beni üyeliğe ikna etti. ancak lider enpara ve takipçilerinden ceptetebe göre ilk adım olan sözleşme imzalatmada ilk amatörlüğü gördüm. randevu saati olarak arayıp sormadan bir saat belirlediler, ben de uymaz sonra gel dedim. ama tabi bu maliyet açısından daha avantajlı da olabilir müşteriye yem atıyor müşteri aktif ileti linki ile kendi belirliyor. ama tabi bunu düşünerek mi yapmışlardır onda şüpheliyim.
 • kesinlikle uzak durulması gereken enpara çakması hede. 10 gün önce basvurdum hala kartimi getirecekler 2 kere geliyoruz diye mesaj attılar bekledim gelmediler. şimdi verdiğim adreste değilim adres değişikliği yapayimda madem o adresi getiremesinler getiriyoruz diye 1 2 mesajda bu sekilde alır bu durumu kapatirim dedim. aradım çağrı merkezi gorunumlu numaralarını ancak tam 28 dakika beklememe rağmen hic bir musteri temsilcisine ulasamadim. bence uzak durun. tanim: olmamış hede.