şükela:  tümü | bugün
  • bilmem kac bin yillik anadolu irfanı'nin en son igrenc repligi
    https://twitter.com/…cnr/status/1196853870506459141

--- spoiler ---
    amcası tarafından istismara uğrayan e.a'nın dedesi "ellediyse ne olmuş. senin götün bizim aile şerefimizden daha mı önemli" dedi. bunu mahkeme salonunda söyledi. duruşmada, herkesin gözü önünde. bu söylendi. bugün hem de. çok ciddiyim.

bugüne kadar sayısız cinsel istismar dosyasını takip ettim. ancak bugünkü gerçekten içimi parçaladı. e.a.’nın babası istismarı gerçekleştiren kardeşi f.a.’dan şikayetçi olmadı. aile içinde istismar olayını kapatmaya karar vermişler.

e.a. defalarca intihar girişiminde bulunmuş. e.a.’nın annesi olayın üzerine gitmek istiyor ancak aile içinden tehdit ve baskı görüyor. bu nedenle de e.a.’nın babasıyla boşanıyorlar. aile, bitlis eşrafından tanınmış bir aile ve olayı kapatmak istiyorlar.
    --- spoiler ---
  • "o zaman sizin aile şerefinizi silkeyim." denilesi beyan.
  • dedenin de ibne olduğunu düşündüren durumdur.

(bkz: türkiyenin açık hava tımarhanesine dönüşmesi)
  • türkiye’deki hayatı anlatan kısa hikaye.

edit: birkaç tepki mesajı aldığım için düzeltme ihtiyacı hissettim. burda kastedilen tabiki türkiye'deki tüm insanlar değil. kastettiklerim ''anadolu insanı'' diye yüceltilen kesimin içinde. bana göre bu insanlar bireysel menfaat için her türlü değer yargısını terkedebilir. onun adı ''tacizcinin akrabası'' diye anılacağına bir başkası taciz edilmeye devam etsin, hiç sorun olmaz.

edit-2: cevap yazmaktan sıkıldığım için entryi iyice sadeleştirdim.
  • sizde şeref mi kalmış lan? son zamanlarda şerefsiz sayısında ciddi artış söz konusu. allah sonumuzu hayır etsin.
  • siz ve zihniyetiniz aile şerefini ancak aile şerefi’ndeki oktay olarak temsil edebilirsiniz. aşağılık insan müsveddeleri.
  • bu toprakların havasi suyu çok bozuldu, sebebi bence çok belli.
  • götveren olduğundan en ufacık şüphe duymadığım, göt bir dedenin söylediği sıçmıktır.
  • bu devirde babana bile güvenmeyeceksin demişler de insan gerçekten yapayalnız mı ya? kızcağız neler yaşadı neler hissetti kim bilir, iğrenç. aile şerefiymiş, senin şerefin mi var pislik herif? sürünerek geber.
  • beynini götü vasıtasıyla tuvalete boşaltmış dangalak beyanı.