şükela:  tümü | bugün
  • gora filminde gecen bir diyalogun ba$langic cumlesi

- senin yuzune ne olmu$ ?

- ne olmu$ ?

- bende onu soruyorum ne olmu$ ?

arkada$lar arasinda , ozelliklede espriyi bilmeyen ki$ilere soylendigi zaman diyalogun gerisi kendiliginden getiren cumle , gulme krizlerine sebep olabilir (bkz: yarilmak)
  • beyaz tenli insanların çokça maruz kaldığı soru cümlesi.surattaki en ufak bir renk değişikliğinde bu soruyla muhattap olunur.
  • "botokslanmış" ya da kaşlarını astırmış -evet, kaş astırmak diye de bir şey varmış- bir kadına sorulması hiç de yadırganmayacak bir soru. gayri ihtiyari..
  • lan arkadaş amma çok kullanıyorum ben bu repliği yahu. ''yüzüne'' kısmını çıkar, gerisini cem yılmaz ı taklit eder biçimde söylemekten kendimi alıkoyamıyorum...
    ayrıca '' bende onu soruyorum ne olmuş'' tan sonra ''bööle tööbe estağfurullah bişey olmuş'' kısmı var ki orası hepten koparıyor...
    al sende izle;
    http://www.youtube.com/watch?v=xqj9jf1hiou
  • evden makyajsız çıkmayan bireyin, aksini min. 1 gün uyguladığı taktirde alacağı tepki cümlesi.

böyle bi kız vardı. bi yüzü güzel zaten amk dobiğin tekiydi.
    hatta "ne oldu x hasta mısın?" sorusuna kadar gelmişti muhabbet.

neyse gerçek makyaj önemli değil. yeter ki evden çıkarken hep taktığınız maskeyi unutmayın.
    sonra götünüze tekmeyi yersiniz. (kızı şutladım yani göt arkamdan iş çevirmiş zaten, hep de sırıtırdı kaşar)

evet işte bu da böyle bi anımdı.

edit: canım bu yazımdan sonra beni erkek sanıp söven arkadaşlar oldu. heteroseksüel bir bağyanım. lütfen yanlış anlamak için kıçımızı yırtmayalım.
  • kullanmaktan asla bıkmadığım ve her daim mizah malzemesi çıkarabilmeyi başaran mükemmel replik. kaldı ki, senin yüzüne ne olmuş dediğiniz kişi, yanıt olarak "ne olmuş" derse, deymeyim keyfime.
  • sırasını bekleyen bir yazardır aynı zamanda.
  • bunu hayatımda bir kere dedim, öğrenciyken yabancı bir kıza. yüzünün her tarafı beyaz pul ve kremsi olmuştu.*. akabinde öğrendim ki yüzünde dökülmeler varmış, birnevi deri hastalığı. bozulmuştu. siz siz olun geyik amaçlı deyin böyle ciddi ciddi sormayın.