şükela:  tümü | bugün soru sor
  • teoman'in son albumundeki tek duet. irem candar ile birlikte. kronolojik acidan 'bana oyle bakma', iki yabanci'dan sonra 'en guzel hikayem'den hemen onceki sarki.

(bkz: buraya daha fazla yorum gelecek)
  • bak hakkını yedim albümün, kabul ediyorum, bu da var. albümün bir tane "teoman gibi" sözlü şarkısı olacaktı elbet, irem candar da duru sesiyle çınlamış, hadi gene iyisin toroman.
  • 'beni teoman yazdı' diye bağıran şarkı.
    kan çiçekleri , ten , ten de esmeler coşmalar , karanlıkta soyunmalar , soğukluk ve kırılganlık, gözlerinde gökkuşağı sözlerini duyduğunuz an sözler teoman'a ait diyebiliyorsunuz. irem candar'ın özellikle şarkıya ilk girişi harika. insanın kalbine dokunuyor kadının sesi. seviyoruz teoman- irem candar düetlerini. devamını dileriz.
  • teoman'ın klasiklerinden olacak bir şarkı bu. çok duru, su gibi ama aynı zamanda ateş gibi yakıyor. (bkz: loop'a almak) (bkz: bokunu çıkarmak)
  • teoman'ın hala tükenmediğini gösteren bir şarkı gözümde.şarkıya özellikle irem candar'ın katkısı yadsınamaz.

yine de teoman'ın sesi tükenmiş gibi geliyor bana. ne kadar gereksiz havalara girsen de büyük müzisyensin teo.
  • teoman'ın içine bir hatun kişisi kattığı her şarkı mükemmel oluyor. bu da onlardan biri.
  • sabah şu an kongo'da olan bir arkadaşım whatsapp'dan yolladı, dinledim aşık oldum. sabahtan beridir loopta dinliyorum.

teoman'ın kadınlarla yaptığı düetler neden böyle çarpıyor beni bilemiyorum. en güzel hikayem'i de binlerce kez dinlemiştim zamanında.

gerçekten doğru müzik, doğru kişi denk gelince her şey başka oluyor.

tam da sigarayı bırakmaya çalışıyordum.
  • sözleri mi evet sözleri oldukça derinden olan taze teoman eseridir. tabii ki irem'in ses rengi değerini arttırıyor parçanın.
  • teoman'ın irem candaş'la 3.düeti.
    duş'la başladı, bana öyle bakma'yla devam etti ve sonunda seninim son kez geldi.
    şarkı için diyebileceğim pek bir şey yok bu ikili ne söylese dinlerim ama özellikle teoman'ın
    "bu uzlaşmaz iki kalp bizim
    yaralarını yarıştıran" demesi ve sonrasında irem'in;
    "sen bana rüzgar içimde
    eser, coşarsın derimde" şeklindeki girişi defalarca dinlenesi.
  • tuhaf bir şekilde henüz dillere düşmemiş olması mutlu eden şarkı^^