şükela:  tümü | bugün
 • hem tiyatro hem selami şahin seven insanların başına gelebilecek en güzel, muazzam düşünülmüş etkinlik.

  20-21 temmuz’da küçükçiftlik park’ta imiş ilk gösterimi. bence şimdiden biletleri kapmaya değer. :)

  daha fazla bilgi ve bilet isteyenler için
 • 20 temmuz'da gala yapacak olan müzikal

  "türk müziğine kattığı yüzlerce unutulmaz beste ile türkiye'nin en büyük değerlerinden usta sanatçı selami şahin'in hayatlarımıza dokunduğu ölümsüz şarkıları, canlı orkestra ve güçlü oyuncu kadrosu eşliğinde bir selami şahin müzikali ' seninle başım dertte ' ismi altında seyirci ile buluşacak.

  başrollerinde toprak sağlam, lider şahin, suna keskin ve ismail düvenci gibi isimlerin yer aldığı müzikal, 80'li yılların rengarenk, eğlenceli ve bir o kadar romantik zamanlarını nostaljik sahneler ile birleştirerek izleyiciyi zamanda adeta bir yolculuğa çıkaracak.

  annesinin şöhret yapma hayalleriyle şehir şehir dolaşarak şarkıcılık yapan neriman karakterinin istanbul'da çalıştığı mekanın taksi şoförü ibrahim ile aralarında yaşanan masum aşk hikayesinin anlatıldığı dönem müzikalinde, aşklarının önündeki aşılamaz engeller, ibrahim'in herkesten sakladığı sırrı ve neriman'ın şöhret basamaklarını küçükçiftlik gazinosu'nda bir bir tırmanması 80'li yıllara özgü tarz ve tavırla, selami şahin şarkıları işlenerek anlatılıyor.

  yurt dışında da sayılı örneği bulunan abba ve queen gibi müzikallerin bir benzeri türkiye'de ilk kez usta sanatçı selami şahin'in şarkıları için yapılıyor. oyuncu kadrosunda toprak sağlam, lider şahin, suna keskin, ismail düvenci, hakan altıner, burçin bildik, elhan tok, cenk tunalı, anıl yülek, öncil aktarıcı yer alıyor. kedi sahne sanatları katkılarıyla lider entertainment'ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini damla cercisoğlu'nun yaptığı müzikalin yazarı ise yavuz hakan tok. "

  link
 • bu akşam izmir enternasyonal fuarı kapsamında biletsiz sergilenecek oyun. geçtiğimiz ay çeşme'de izlediğim ve türkiye'de bu denli bir müzikal çıkmasıyla bile gurur duyduğum müzikal olmuştur ayrıca, bu akşam tekrar gideceğim.

  suna keskin ve cenk tunalı'nın oyunculuğu kesinlikle görmeye değer, şarkılar da birbirinden güzel seçilmiş. acayip keyifli bir akşam yaşamak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir.