şükela:  tümü | bugün
  • sevgilimdir.
    az önce şunları söyledi; hiçbir konuda iyi değilsin, işin yok. neyi iyi yapabilirsin? tembelsin, hobin yok, kaslı değilsin. (tembel ve hobi kısmına katılmıyorum.) sekste de uyumlu değiliz dedi. seni adam olarak görmüyorum dedi.

tüm bunlara rağmen hala neden terketmiyorsun diye sormaya korkuyorum. basar falan tekmeyi.

edit: kesinlikle trol değil. sevgilim türk değil bu arada. rus.
    edit 2: bu söylediklerinden sonra ben de aşık değilim kendisine. ama götü çok güzel. sırf götü hatrına kaybetmek istemiyorum. yoksa ne meme var ne bir şey.
    edit 3: bir ara çok sert çıkıştım buna. ben de bunu suçladım böyle böylesin diye. engelledi. 10 dk sonra kaldırdı engeli. hatta ayrılıyorum dedi o gün ama ayrılmadı.
  • anında yol verilmesi gereken sevgilidir.

edit: yıkık mısın kardeşim ne korkuyorsun? sümsük olma. ver ayarı, defolsun gitsin.

edit2: hem troll hemde amsalak yazarın beyanı. dikkate almayın puştu.
  • o halde neden hala benimlesin almina kodugum sorusu sorulmalidir. demek ki sende sikayet ettigi konulara sahip olmayan baska birini bulsa uzerine atlayacak ve evlenecek mi acaba sorusu cevabini bulmalidir.

edit : alnini optugum yazacagima, almina kodugum yazmisim. duzeltmedim.

edit2: troll cikti yavsak, ben de adam yerine koyup fikir verdim.

aforizma editi: liseden bir arkadasim sevgilisi tarafindan terk edilmesi uzerine soyle demisti. got ile baslayan ask got gibi biter.

o da sevgilisinin kicina vurulmustu ilk basta belli ki, o yuzden boyle bir laf etmisti.

soylediklerin dogruysa genc troll, sana pompalama calismalarinda basarilar dilerim ama onu da beceremiyormussun baksana kiz pompadan da sikayetci.
  • yüzlerce, binlerce kez haklı olan kadındır.
  • bakın ben evliyim, hanım şu an bu soruyu sorsa cevaplayamam, bana sorsan ben kendimle evlenmem
    kendince sebepleri var demek ki, sizi kendince güzel gören birini bulun
  • "sizi neden işe alalım" diye soran ik uzmanı ile eşdeğerdir.
  • buraya gelip de bunun başlığını açıyorsan, kız sonuna kadar haklıdır.
  • dürüst kadındır

etrafında seni seviyorum aşığım diyip daha iyisini ayarlayıp postalamamış en azından ;) çünkü suan ortam bundan ibaret herkes herkesin yedeğini alıyor kim daha faydalı ise "para,tip,kariyer"ona kayıyor ortalık malesef orospu çocuğu dolu eskisi gibi durust insan çok çok az..
  • basit ve temel bir soru sormuştur. odaklanılması gereken kısmı cevaplardır.
  • kaslı değilsin mi
    earogjskdflhşsd