şükela:  tümü | bugün
  • bir dönem sevgililer günü hediyelerinin olmazsa olmazlarından olan sevimli ayıların itibarlarını geri kazanmasına vesile olacak hopi videosu. izlerken gülmekten kendimi alamayıp "yok artık ayılara da mı algı operasyonu yapılıyormuş" demişliğim de var.

merak edenler için link:
    https://www.youtube.com/watch?v=36gfhnj3uwo
  • harbiden ya niye ayı alamıyoruz ki sevgililer gününde, çok klasik bilmem ne diye diye unutturdular iyice. bence herkes ayı alsın sevdiğine. bu gelenek olsun bundan sonra hatta.
  • ayı almak sorun değil de önce sevgililer gününe yalnız girmemeyi becersek sonrası kolay.
  • seni seviyorum ayı diye okuyunca ne yalan söyliyim üstüme alındım.
  • kimse ayıcık almamış mı ya hani çok klasik hediyeydi bu. işte bunlar hep algı operasyonu.
    hakikaten de bu ayılar size ne etti diye sorası geliyor insanın.
  • ben aleyna'nın meşhur ayısından sonra herkes sevdiğine ayı alır diye düşünmüştüm ama kimse yeltenmemiş bile. yazık olmuş ayılara.
  • sonusovuyorumoyu
  • hiç unutmuyorum 14 yaşındayken çok beğendiğim bir kız vardı okulda. para biriktirip ona sevgililer gününde ayıcık almıştım ben de. kız sadece teşekkür edip gitmişti. acaba bu entrymi okuyor mudur? neredesin be yeşil gözlüm?
  • bir gün gelecek herkes sevgilisine ayı alacak.
  • bu iş trend olacak bak demedi demeyin şimdiden ayıları toplayıp stok mu yapsak. çok para olacak bu işte.