şükela:  tümü | bugün
  • az önce edindiğim kulaklıktır. d&r da 72 tl gibi bir fiyata sahip oldum kendisine ve ciddi anlamda memnun kalmış bulundum. baslar gerçekten çok başarılı. ses geçirgenliği neredeyse sıfır. radioheadin çeşitli albümleriyle an itibari ile test etmekteyim kendisini ve şiddetle tavsiye ediyorum. iphoneun çirkin kulaklığını yaksam mı yoksa çekiçle mi kırsam karar veremedim şu an. daha da güzeli şarkıya eşlik ettiğimde garip bir şekilde kendimi duyuyorum. hoş bişi tabi. çocuklar gibi şenim sözlük. böyle de ufak şeylerle mutlu oluyorum allahım allahım.
    elmasepetinde bir miktar daha ucuza buluyorsunuz. aşağıda linkini de veriyim tam olsun bari.

http://www.elmasepeti.com/product.php?pid=9289

sennheiser hd 205 kullanan biri olarak, tabii ki eşdeğer bir ses almak mümkün olmuyor ama taşınabirlik kısmı çok şey değiştiriyor. hatta bana hd 205 satmayı bile düşündürmeye başladı. bak o kadar yani.
  • sennheiser cx 300'ün olmadığı yerde abdurrahman çelebi muamelesi gören kulaklık. ama yine de ses kalitesi kullandığım bütün kulaklıkların üstünde. davul bass'ları kafanın içinde patlıyor gibi. ses yalıtımı oldukça sağlam. onlarca kez dinlediğim şarkıları tekrar tekrar dinlemekten yeniden keyif alır oldum, aa bur'da bir nota daha varmış, aa bu intro'nun bass'ları bambaşkaymış diye diye dolanıyorum etrafta, ilk defa müzik dinliyormuşum gibi. sadece nefes alış sesi her şarkıya arka fon oluyor. süper lan.
  • sennheiser modelleri içinde fiyat/performans olarak en iyilerden biri denebilecek kulaklık. malzemesi çok kaliteli ancak piyasada diğer sennheiserlar gibi bol miktarda çakması var, ambalajındaki bandrole dikkat etmek veya sağlam yerlerden satın almak gerekiyor. tavsiyem elmasepeti
  • kullandığım kulaklık, ancak alırken seçim yapmakta zorlandım ki sennheiser cx 300 gibi bir kulaklık varken neredeyse yarı fiyatına böyle bir kulaklık almak doğru bir karar mıydı bilemedim. ama sonuçta cx 200'ü seçmekle gayet mutlu olduğumu söyleyebilirim. fiyat olarak yarısı olabilir ancak kalite olarak kesinlikle birbirlerine çok yakınlar. tasarımı ise cx 300'den daha iyi. sanki star wars'taki kaminoan'lar yapmış gibi duruyor, beyaz, ince, uzun ve minimalist. sararmış ipod kulaklığımdan sonra müzik dinlediğimi tekrar hissediyorum.
  • gece yatarken kullandıgım icin daha taksitleri bitmeden bozmayi* basardigim alet

büdüt: iki gun icinde urunu yenisi ile degistiren metan a tesekkurler. umarim okumuyorlardir.
  • edindikten sonra iphone kulaklığının çöpe atmamak için sabrettiğim süpersonik kulaklık. bu cihazı kullanmaya başladığımdan beri "daha önce ben müzik dinliyormuş taklidi yapıyordum herhalde diğer kulaklıklarla" demekteydim. verilen paranın her kuruşunu hakediyor.

sonradan edit:
    eeee ama aldık kullandık güzel ama 1 kez arızalandı tamire verdik garantidedir dedik. sol kulaklık az ses veriyor dedik. garantiden yenisi geldi.
    bu yenisi de 1 ay sonra bozuldu, aynı sorun soldan az ses veriyor. bıktım servise vermekten :d ama sağlam olması durumunda cidden iyi ses veriyor :d
  • satarken suya ve yüksek sıcaklığa dayanıklı diye satmaları gerekmektedir.

sabah uyandığımda zaruri ihtiyaçlarımı karşılamak adına banyoya girdiğimde, çamaşır makinesinin üstünde gördüm hepsiburada'dan 70 kafaya aldığım bu kulaklığı. hemen kötü seneryo canlandı zaten kafamda. anneme sorduğumda da kaçınılmaz cevabı almıştım. evet yıkanmıştı. çamaşır makinesinde şortumun cebinde henüz yıkanmıştı. keşke beyazlarla yıkasaydı, gerçi renk değişimi olmamıştı.

denedim, çalışıyor mu diye. evet çalışıyor. ama bas seslerde biraz düşüş vardı. o konser alanında yaşanan iç hoplatmayı vermiyordu. hava deliklerinden üfürdüm biraz, içerden su çıktı. %99 düzeldi. şimdi güneşe bıraktım ki psikolojik düzelmeyi de sağlayabilmem için.

sonuç olarak, çamaşır makinesinde standart yıkama programında yıkandı ve çalışıyor. hatta sesler daha temiz bir hale bile geldi. kulaklığa sordum zaten" ne haber" filan diye, "kirlenmek güzeldir" dedi..
  • daha önce cx 300 kullanan birisi olarak kullanmaktan gayet memnun olduğum kulaklıktır. evet cx 300 çok hassas bir kulaklık ve ses kalitesi yüksek, ancak 32 ohm olması nedeniyle her cihazla kullanılamıyor. buna karşın cx 200 16 ohm bir kulaklık ve spl (sound pressure level) seviyesi çok yüksek ve ses kalitesi de cx 300 serisi ile karşılaştırılabilir düzeyde, bu yüzden şiddetle tavsiye edilir.
  • feribotta kahve içerken, kulaklıklardan biri kahvenin içine olta hesabı düştü hem de çalışırken yani akım varken ve hala çalışmaya devam ediyor. tamam sokak işi. adamlar yapmış
  • dün bir tanesini nihayet haşat ettim. bas kanalı duyulmaz oldu. yine de parasının hakkını sonuna kadar veriyor bence. 14 ay boyunca neredeyse her gün kullandım. hor davrandım. çanta diplerinde, göt ceplerinde taşıdım. bana mısın demedi. ear canal kulaklıkların genel problemi kulak atıklarının hoparlörü tıkayıp ses kalitesini düşürmesidir. bunda o da olmadı, son ana kadar cayır cayır işini yaptı. bu kadar zaman kullandıktan sonra zorunlu olarak çekmecede acil zamanlar için duran beyaz ipod kulaklığına dönünce insanda yükselttiği müzik hazzı eşiğini farkedebiliyorsunuz. rest in peace.