şükela:  tümü | bugün
  • sennheiserin tüm akıllı telefonlar ile uyumlu yeni mikrofonlu kulakiçi kulaklık modeli. eskiden sadece iphone için tasarım yapan sennheiser özellikle android kullanıcılarının da gönlünü fethetmiş oldu. düşünenlere şiddetle tavsiye edilir.
  • bunun damla kulaklık versiyonu olması lazım, nereye gitti damla kulaklıklar oğlum?
  • "her telefon ile uyumlu" sloganıyla piyasaya çıkan ancak kimi telefonda çağrıyı sonlandıramayacağınız, kimi telefonda çalan parçayı ileri yönde atlayabilip bir önceki parçaya dönemeyeceğiniz kumandalı kulaklıktır kendisi.

hangi akıllı telefon ile ne kadar uyumlu olduğunun kontrol edilebileceği bir link:

http://www.senncom.com/…eadform&lang=en&brand&model
  • hem iş hem de müzik dinlemek için kullandığım iki kulaklığın da aynı anda bozulduğundan bugün almanın farz olduğu kulaklık.

tabii ki daha iyi önerilere açığım. kullanan varsa yeşillendirebilir.

aldıktan sonra yorumlarımı ekleyeceğim.
  • sennheiser kalitesini fiyatı oranında yansıtan, kullanıcısına gösteren kulaklık. "akıllı telefonlarla uyumlu" başlığı altında reklamı yapılması hoş değil, zira nexus 4 ile kullanıyorum ve üzerindeki tek buton şarkıyı durdurup devam ettirmeye yarıyor işin müzik kısmında, çok basit bir olay. ses kalitesi olarak yüksek seste kaliteyi arayanlara önerebileceğim bir model. dışarı verdiği ses minimum seviyede ve tasarım olarak da gayet hoş. yaklaşık iki aydır kullanıyorum, benim hayvani şartlarıma gösterdiği uyumla olası senelerin de haberini verdi.
  • üç gün önce sahip olduğum ve bass düzeyine hayran kaldığım kulaklıktır. bakalım benim gibi durmadan elektronik cihaz bozan bir adama ne kadar dayanacak? bozulursa tekrar uğrayacağım.
  • 6 aydır kullanıyorum. şimdilik uzun yıllar birlikteliğimiz devam edecek gibi dayanıklı gözüküyor. sesi gerçekten diğer kulaklıklara göre daha az dışarı veriyor. görüşürken ses kalitesi de gayet başarılı.
    tanım: kulaklık işte daha ne olsun.
  • yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum, inanılmaz memnunum. bir kere bozuldu, tamire verdim, direk yenisi ile değiştirdiler :) verdiğim parayı son kuruşuna kadar hakediyor :) ses kalitesi çok iyi, mikrofonu var ve mik üstündeki butonu çalan şarkıyı durdurmak / sonraki şarkıya geçmek için kullanabiliyorsunuz.
  • kulaklık seçme konusunda pek bilgim yok. mikrofonu olduğu için ve markayı tavsiye ettikleri için denemek istedim. (129tl) bundan önce creative ep630 kullandım. onunla kıyaslayacak olursam, daha ayrıntılı ve temiz ses veriyor gibi geldi. basları yüksek ve kısık seste gayet iyi ama tizleri yüksek seste kulak tırmalıyor. ekolayzır ayarlayarak daha iyi performans verebilir. ses yalıtımı da gayet iyi. earpods gibi etrafa dinletmiyor.
  • kablosu o kadar ince ki dokunsam kırılacak gibi duruyor. mikrofonun üzerinde bulunan ve telefona cevap vermeye/telefonu kapatmaya yarayan tuş çok hassas. çok hafif hareket ettirseniz dahi içinde bir şeyler oynuyormuş gibi ses çıkartıyor, bu yüzden hiç hoşuma gitmedi. sennheiser cx 300'den buna geçtim, keşke geçmeseydim.