şükela:  tümü | bugün
  • sevgili sennheiser teknik servisinin bana bozulan cx300'ümün yerine yolladığı, daha sağlam bir görünüşü olan yeni cx300 modeli.
  • eskisine oranla çok daha çabuk bozulan kulaklık. üstelik kullanıcı hatası olmadığı halde servise yolladığım kulaklığımı kullanıcı hatası diyerek "kapsüller kirlenip tıkanmış" diye yalan sebep uyduran ve bozuk kulaklığı geri gönderen bir teknik servise yolluyorsunuz bu kulaklığı, haberiniz olsun.. ben yandım, siz yanmayın..

üstelik bozuk ve bir sikime derman olmayacak kulaklığı bana yollarken yurtiçi kargo ile karşı ödemeli gönderip 6.5 tl kargo ücretini de bana ödetmeye kalkıyorlar.. ben size öyle mi yolladım ulan ? parasını vermedim mi aslanlar gibi..

koskoca metan benim 6.5 liralık kargo paramla yaşayacaksa helal olsun.. sen benim kulaklığı değiştirme her gün 2-3 defa temizlediğim gözüm gibi baktığım ama tamamen teknik problemlerle bozulmuş kulaklığı kirlendi bahanesiyle garanti kapsamına alma ve ürünü hiç ellemeden geri yolla sonra da bana geri yollarken kargoyu bana ödet..

yurtiçi kargo izmir nokta şubesinde duruyor kulaklık, lazımsa metan yetkilileri oradan kendilerine geri iade yaptırabilirler.. benim bir sikime yaramayacak zira o kulaklık.. bundan sonra metan logosunu gördüğüm bir ürünü hayati ihtiyacım bile olsa almam.. alırken 2-3 kere düşünürüm demiyorum bakın, almaya tenezzül bile etmem..
  • izolasyon olayını abartmışlar. kulaklıklar takılıyken ağzınıza bi yudum kola alıp içerdeki sesleri dinleyin.
  • siparişim üzerine dün elime geçen, ilk izlenimlerime göre ses kalitesi iyi, yalıtımı harika olan kulaklık. kusursuz bir ses kalitesi istemiyor, kaliteli olsun diyorsanız gayet yeterli. yok "dinlediğimde oha adamlar yapmış diyeyim, keyiften çıldırayım" diyorsanız, başka modele alalım sizi.
    (bkz: ekşi sözlük satış departmanı)
  • 50 milyonluk kulakiçi philips kulaklığımdan sonra, beni büyüleyip yepyeni dünyaların kapısını... pek de açmamış kulaklık. kulakiçi olmayan uyduruk bi kulaklıktan sonra buna geçeydim bambaşka olurdu herhalde.
    ayrıca;
    (bkz: mp3 çalardan daha pahalı olan kulaklık)
  • biraz önce beyaz ve orijinal olarak* 62 türk lirası karşılığında mymemory.co.uk'dan sipariş ettiğim kulaklık. epey araştırdım, fiyat/performans oranının en iyisinin bunda olduğuna karar verdim. türkiye'de fiyatı minimum 110 lira civarında olduğu için fiyat olarak da epey avantajlıyım. (kargo 1st class (?) royal mail ile gelecek ve beleş)

çok heyecanlandım lan gereksiz yere. umarım pişman olmam sözlük. pişman olursam burada bu kulaklığı ve sennheiser'i övenlere yanan kalasla dalacam.

gelen mesajlar üzerine edit: gelmedi kulaklık. zira, site değişik değişik adres confirmation göndermem konusunda ısrarcı oldu. fatura yahut dekont istediler, inatla göndermedim, onlar da paramı iade ettiler.

ben de gidip sennheiser cx 200 street ii aldım ve çok mutluyum. o kadar mutluyum ki, kendim bile inanamıyorum bazen*
  • keten pantolonumun cebinde çamaşır makinesinde yıkanan, pantolonun cebinde ipe asılan ve kuruyan, daha sonra bir anda (sırtımdan hançer yeme efektiyle) aklıma gelen, yapılan kontrol sonucu hala eskisi gibi çalışmaya devam ettiğini gördüğüm kulaklık. hala heyecandan titriyorum, hey maşallah be...
  • an itibariyle piyasada olmayan ve çok özlenen efsane kulaklık cx-500 e en iyi alternatif.

biraz önce maiden voyage'ını bruckner senfoni no 7 ile tamamladığı yazmaktan mutluluk duyuyorum.
  • an itibariyle mymemory'de in stock olan kulaklık modelidir. gerçi orada "sennheiser cx300-ii eco noise isolating headphones - black" olarak geçiyor ama sanırsam tek farkı kutusu. yine de bir araştırın derim.

(bkz: mymemory.co.uk)

link vermemişiz: http://www.mymemory.co.uk/…-black?imgnum=3&showop=1
  • mymemory sağ olsun ben 50'ye kapattıydım ama türkiye'de 110 liraya satılıyor. parasını hak etmiyor para verip almayın. aylardır kullanıyorum öyle aman aman bi tribi yok. sıradan bi kulaklık.