şükela:  tümü | bugün
  • sennheiserin momentum kulaklıklarının kablosuz ve daha kullanışlı olanı. (sk-507353 de aynı özelliklere sahip sadece boyun bandajı var) ve sennheiser türkiye'den aldığım bilgiye göre yalıtımı en iyi olan ncsiz btli kulaklık. birazdan almayı düşünüyorum şu an d&r fiyatı 1030 tl. hepsiburada fiyatı ise 1200 tl (?)

aldıktan sonra edit:
    ürünü mediamrktten aldım. iyi ki nc falan yok bomba patlasa duyulmayacak şekilde kapatıyor kulağı.
    efsane olmuş cx200 kullanıcılarından biri olarak çıtayı allahuekber dağlarına çıkarttığım için beklentimi ses kalitesi olarak karşılayamadı 10/8 verdim. bu puanı vermemdeki en büyük sebep dip statik ses oldu. ama sonra şunu hatırladım. kullandığım 10 küsür gramlık bir "kablosuz" kulaklık ve 6 saatlik bir bataryaya sahip. yani o kadar beklentiyi yükseltme. ikinci olarak tatmin olmadığım kısım mid sesler oldu. bas ve tiz gayet yeterli fakat mid sesleri naylon dandik ve yüksek geliyor. eq ile halledilemiyor.
    adamların asıl amacı anladığım kadarıyla mobilite ve rahatlık. resmen varlığını unutuyorsunuz 5 dakikada ve ne takılma ne sürtme ne düşme ne bişey kuş tüyü gibi kulaklık. telefon görüşmesi de yaptım ve karşı taraf gayet net ve sorunsuz duyuyor. herhangi bi artısı ya da eksisi yok.
    ses seviyesi yüksekliği inanılmaz yüksek. sağır edecek seviyede dupstep dinleyebilirsiniz. ama mutlaka ve mutlaka küçük de olsa çeşitli ses ayarları yapın dinlediğiniz cihazdan.
    peki parasını hakediyor mu? mediamrktten 1100 tlye aldım ve parasını türkiye şartlarında haketmiyor. emsali olan kulaklıkların tamamını tek tek test ettim. aralarında en iyisi bu olmasına rağmen bence fiyatı 4 hane olacak kadar mars teknolojisinde değil. 750-800 olsa çok üzülmezdim. ama 1100 tl türkiye şartlarında bir kulaklık için çok çok çok yüksek bir fiyat. tecrübe ettikçe editleyeceğim.
  • bir kulaklığa bu kadar para verenin aklını sikeyim
  • adında free geçip de bu kadar pahalı olan başka bir şey bilmiyorum ben.