şükela:  tümü | bugün
  • yaklasik 40 tl odeyerek sahip olabileceginiz sennheiser "kulak ici" kulaklik modeli.
  • media mrkt den tam 60 tl ödeyerek aldığım ve hayatım boyunca bir elektronik ürün alırken ilk defa kazıklanmama yol açan kulaklık. tabi kulaklığın suçu yok.

35 tl ne lan

ayrıca basları çok kuvvetli olsa da middle ve ses derinliği bakımından biraz yetersiz geldi. pop severlere tavsiye edebilirim ancak rock-metal veya enstrüman ağırlıklı müzik dinleyenlere tavsiye edemeyeceğim.
  • 35 lira fiyat için çok iyi, hatta bu fiyata rakipsiz bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
  • "nasılsa 35 lira, alayım lazım olur" zihniyetiyle bugün vatan kompüterden aldım. daha önce mx 370, mx 470, mx 500 küsür, mx 200 küsür kullanmış birisiyim.

ses kalitesi olarak eksiği yok, çok az fazlası bile var ama kulağa giren kısımlarının çapı öncekilere göre birkaç mm. daha büyük, bazı kulakları rahatsız edebilir.

yalnız kabloyu inceltmişler. allah belanı versin sennheiser, kablolar kullandıkça zedeleniyor oğlum, yapılır mı bu? malzemeden çalacak yer mi? bu arada kutu içinden yine o gereksiz kese çıktı, koleksiyon yaptım artık, yeter.
  • fiyatı uygun fakat gayet performanslı ve kaliteli kulaklık. sahip olduklarımdan cx500 kulağımın içine giriyor, px100 kafamın üstünde duruyor fakat tabi ki mx 375'e göre çok daha performanslı ve fiyat olarak daha yüklü.

sonuç olarak diğer tip kulaklıklarla rahat edemiyorum ya da çok pahalı diyorsanız, bu kulaklık verdiği performansa bakarsak çok mantıklı.
  • ses kalitesi, bass vs. olarak ihtiyacımı fazlasıyla karşılayan bir alet, fakat uzun süreli kullanımda* kulak deliklerinin kenarlarını acıtıyor. biraz büyük yani. sennheiser mx 470 yerine bunu almayı tercih etmiştim. mx 470'te büyük ve küçük yedek başlıklar vardı, bunda yok. en büyük eksiği bu diyebilirim. önerir miyim, öneririm. ama küçük sayılamayacak kulaklarıma bu alet büyük geliyorsa eşşeğin şeyi durumlarından biraz bahsedebiliriz. almayı düşünen iyi düşünsün derim o yüzden.
  • parasını son kuruşuna kadar hakeden kulaklık. elbette kulakları kapatıp ses yalıtımı yapan modellerle kıyaslanmaz ama kulak içi kulaklıklar arasında f/p oranı rakipsizdir.
  • kullandığım en kaliteli sennheiser modeli. kılıfı falan da çıkıyor kutudan, yerim ya harika. bu arada ben bunu 80 liraya aldım d&r'dan. 2013'te girilen entry'lerde 35 tl yazılmış :( şimdi mağazanın internet sitesinde 60 tl gözüküyor. ülkede bu modeli kazık yiyerek alan tek mal ben miyim? neyse ki fiyatını düşünmeyecek derecede memnunum şu an.
  • neredeyse her yerde 80 liraya satılan kulaklık. vay arkadaş, başlık açıldığında millet 35 liralardan bahsetmiş.
  • an itibariyle n11.com'dan 49,90'a sipariş edilebilir. tabii bir bit yeniği mi var düşündürüyor. sennheiser kullanıcısı olarak bu modeli ilk kez kullanacağım. umarım memnun olurum.