• gördüğüm kadarıyla televizyonu sallamış işi gücü radyo olan trt genel müdürü, akademisyen, yazar.
    radyonun gücünün farkında olması iyi bişey ama bu işlerin muzo'yla, bay j'yle olamayacağının farkında değil. o fena.
    mikrofona fena zaafı var. beyefendiden korkusu olmasın, mikrofonu elinden bırakmaz, o derece. neyseki çok şükür beyefendinin kızmayacağı kadar konuşuyor. ayrıca ego konusunda da beyefendi ile at başı yarışır.
    neyse...
    yaptığı işe dönecek olursak, televizyona ne yapıyor bilmiyorum ama radyo için iyi adam. 'iyi adam' derken radyo için iyi adam. yanlış anlaşılmasın.
  • hakkında bu kadar az entry girilmesi şaşırtıcı. trt tam bir iktidar daha doğrusu rte yanlısı bir yayın politikası izlerken bile fetö'cü olarak suçlanan genel müdür.
    ileride buralar çok karışacak, lütfen not ediniz!
    (bkz: cem küçük)
    (bkz: ömer turan)
  • trt'ye genel müdür olmuştur ama alt personeline nasıl davranması gerektiğini ve cenazeevinde neyin konuşulup neyin konuşulmayacağını öğrenememiştir.
    kendisini görünce bu ülkede herkesin her şey olabileceğini bir kez daha anlamış oldum.
  • şüphesiz, #44485877 yetmemiş ki genel müdür olmuştur.

bu saatte nasıl bir çağrışım yaptıysa artık: (bkz: yetmez ama şey et)
  • bizim kura çekimini sikip atmış yalama. ulan yeri mi zamanı mı amk nedir bu ya.
  • trt genel muduru olusunu su an ntv son dakika olarak vermektedir.
  • sağlam yalar.
  • trt'nin yeni genel müdürü olmuş lakin henüz kimsenin haberi yok...
    [kaynak]
    tanım da şöyle gelsin: trt'nin yeni genel müdürü olan ülkücü kökenli bürokrat.
  • akp kadın kollarının dış ilişkilerden sorumlu başkanı meryem göka'nın eşidir.
  • trt'nin 1.lig maçlarını neden yayınlamadığı sorulduğunda, 'çok rantbal bir iş olmadığı' yanıtını vermiş, "buna rağmen kamu yayıncısı olarak futbolu destekleme adına bu maçları vermemiz gerekiyor. kârlılık gözetme peşinde değiliz ama bu kadar uçurumu da göze alamayız. görüşmeler sürüyor. bazı teklifler de var, ‘yayın masrafını biz üstlenelim, diğer tarafını şu üstlensin’ gibi… aslında geçen hafta bu iş çözülür diye düşündük, ama olmadı. arkadaşlarımız hâlâ bağlantı halinde. bu hafta olur diye düşünüyorum" demiştir.
hesabın var mı? giriş yap