şükela:  tümü | bugün
8751 entry daha
  • başlığı altında bir fenerlinin gelip biz daha düzgün küfürleşiriz gsli abilerimizle o yüzden siz büyük takım değilsiniz dediği teknik direktör. tamam kardeşim anladık büyük takım değiliz. karabük ayarındayız evet. her başlığa bunu yazmana gerek yok biz biliyoruz kendimizi. ayrıca merak ettiğim bir şey var. bizim gibi diğer küçük takımların maçlarında da stadı dolduruyor musunuz? ya da oyuncunuz diğer küçük takımlara gittiğinde mesela emrenin başakşehire gidişi gibi onlara da dolar atıyor musunuz? ya da tüm stad tek bir ağızdan maç boyu küfürler edip çakmak, bozuk para vs. atıyor musunuz? yine bizim başlıklara gelip siz küçüksünüz tamam mı değil mi gsli abilerim siz de bir şey söyleyin yazmanız gibi gidip başakşehir, bursa başlıklarında da diliniz kahverengi olana dek birbirinizi yalıyor musunuz? saha içindeki art niyetli hakemlerle mücadele etmek bu salaklıkla mücadele etmekten daha kolay vallahi. her şeye rağmen gerçekten bizi önemsemiyor olabilirsiniz doğaldır da bunu bu kadar duyurmaya çalışmak neden peki? niye bir kendinizi ispatlama ihtiyacı hissediyorsunuz?
  • hakemin yaptıkları şenol hoca'nın küfretmesini meşrulastırmaz. efendi beşiktaş'ın hocası ne olursa olsun küfredemez.
    ayrıca hoca, küfretmesi nedeniyle beşiktaş'ın yaşadığı haksızlıkları anlatmasını da güçleştirdi. herkes bu olayı öne çıkarıp yaşananları arka plana itmeye çalışıyor.
    şenol hoca'nın yapması gereken küfretmesi nedeniyle önce beşiktaş camiasından sonra da herkesten özür dilemektir. herkes hata yapabilir, erdemli olan hatadan dönüp özür dilemektir.
    benim bir beşiktaşlı olarak hocadan beklentim budur.
  • bu adamı eleştirenlerin birinin teknik direktörü yıllarca fatih terim'di. bırak küfürü mekan falan basan şu adam.

diğerinin de yıllarca hakemlerde ne ana ne avrat bırakıp tek kart görmeyen emre ve volkan tarihi figürleri.

ironiye bak bu adamlar küfür eleştiriyor.
  • 'hakeme değil pozisyona küfrettim.' lafının açıklaması şu olabilir. 'hakeme değil valbuena'ya küfrettim.'
    zira, 4. hakem kendisine, 'hocam küfrettiniz.' dediğinde epeyce bir şaşırdı.
    'ya yok hocaya etmedim valbuena'ya ettim.' diyemeyeceği için de, 'pozisyona ettim.' demiş olabilir. gerçi ben olsam, valbuenaya değil hocaya ederdim, o da ayrı.
  • (bkz: gargamel)
  • küfretmesi fatih terim, volkan demirel ve emre belözoğlu üzerinden meşrulaştırılmaya çalışılan bjk teknik direktörü. küfür kimden gelirse gelsin, aklı başında bir insanın bunu savunmaması lazım. savunan varsa da troll'dür, ve ekşi sözlük mecrasında her takımın troll'ü bol bol bulunmaktadır. bunlara bakıp da, ama siz de volkan'ı, emre'yi ya da fatih terim'i eleştirmiyor, savunuyordunuz demeyin. komik oluyorsunuz.
  • küfür ettiği pozisyon incelenirse hakeme değil yedek kulübesine dönüp sinirle söylediği görülebilir.

"eğer öyle bir açıklama yaptıysa" demek istediği de "hakemin kendisine değil pozisyon için demek istedim" demiştir ki küfürü de kimsenin suratına, konuşurken vs etmemiştir.

ha bu hakeme veya valbuena'ya küfür etmediği anlamına gelmez.
    cezası neyse de çeker.
  • yarın oynanacak beşiktaş-rb leipzig maçı vesilesiyle bugün saat 15:30'da cenk tosun'la beraber basın toplantısı yapacaktır. ntvspor'dan izleyebilirsiniz.
  • bjk - ts macini cezasi nedeniyle tribunden seyredecek, bu kesin.
    peki ama hangi tribunden, asil onu merak ediyorum.
    bjk tribununden mi, ts tribununden mi?
    yine oyle bordo mavi giyinip maci bjkliler arasinda izlerse ve korun tasi ts one gecerse, bir bjkli taraftar sinirden bordo maviyi gorup senol gunese dalabilir, allah muhafaza.
    gonlu maci ts tribununden izlemek ama o da olmaz.

tam bir gurbetci psikolojisi yasiyor senol gunes.
    o zaman siradaki sarki senol gunes icin gelsin.

yeni turkuden, cember.

"...ya dışındasındır çemberin ya da içinde yer alacaksın...
    kendin içindeyken, kafan dışındaysa; çaresi yok kardeşim.
    her akşam böyle içip kederlenip mutsuz olacaksın...?"
22 entry daha