şükela:  tümü | bugün
7004 entry daha
  • ahmet nur çebi: şenol güneş seneye de yüzde yüz takımımızın başında olacak.

kaynak: ntvspor beşiktaş muhabiri övünç özdem
  • çok seviyorum kendisini. bu şurda dursun.

bakın sadece son 2 maçta, stoperi ve yedek kanadı olmadığı için yarı finali verdi bu adam mecburen. (hocaya kızmıyorum)

adana maçında da atınç yüzünden ve kanatsızlıktan bozulan oyun düzenini ikinci yarı adriano ve q7 yi alıp anca toparladı.

adam 65 yaşında. bu gereksiz stresi çekmek zorunda değil. adam geçen sene müthiş takım kurdu. son dakika asist kralı ile gol kralı gitti. adam göreve geldiği gün (2015 mayıs) "takımda stoperde sayısal eksikliğimiz var, oraya 2 transfer olacak başkan söz verdi" gibi bir şey dedi. sezonun ortasında bi ara stoperde tosiç neciple oynuyorduk.(tosiç geçen sene o aralar sol bekti unutulmasın)

yıl 2017 nisan oldu. orda hala sayısal eksik var. ben hoca sırf bu yüzden sözleşme imzalamıyor diye düşünüyorum.

somut adım görmek istiyor bu sefer muhtemelen. yoksa sene sonu gerizekalı gibi can damarın oğuzhanı sat, talisca ile aboubakarı kaybet. stoper alma. hoca 100 de 99.9 bırakır gider diye düşünüyorum.

somut adım sözü ile kalacağına eminim. hoca çok mutlu. kazanılan maçların sonundaki çocuk gibi sevinmesini ayan beyan görüyoruz ama bu yaşta bu stresle, sürekli nitelik ve nicelik kaybeden kadronun ağırlığıyla yüzleşmek zorunda değil.

bence iyi de yapıyor sözleşme imzalamayarak. 2 şampiyonluk aldı diye bütün yükü hocaya yıkıyor bizim beceriksiz transfer komitesi. verin adama adam gibi sol stoperi, kanadı santraforu. uçarak imzalar sözleşmeyi zaten.
  • kulübe, takıma ve oyunculara kattıklarından sonra artık mevki ya da oyuncu sıkıntısı yaşatılmaması gereken hocadır mümkün mertebe. kıymetlidir. eli rahatlatılmalıdır.