şükela:  tümü | bugün
8420 entry daha
  • kırk yıldı bır ıvrıpı'dı gılıbıyıt ılıyırsınız, sızın ıcın bıyık bısırı hırbıdın.

ne ağladınız amk ya. engelle engelle bitmiyor cahil sığırlar.
  • başlığından şakır şukur entry silinen tenik direktör, hoca.
  • mac icinde talisca ve quaresma'yi devamli idare eden teknik direktör.

not düselim.
  • gelmis gecmis en iyi turk teknik direktordur. fatih terim denilen ballilik abidesi sahsiyetle karsilastirmak kendisine hakarettir.

en buyuk hayalim de hangi takimla oldugu zerre umrumda degil ama bir turk takimi ile avrupa'da kupa kaldirip su bitmeyen imparator goygoyunu kapatmasi oldu hep. kendisinin de besiktas'in da yolu acik olsun.

not: galatasaray
  • "tosic gol atmayı çok seviyor ama kaleyi karıştırıyor" diyerek yarmıştır. ajksjsks.
  • porto akın akın gelirken oğuzhan - medel değişikliğini yapıp, "burada patron benim, kartları ben dağıtırım" demiştir. bundan sonra sana ağzımı açarsam namerdim. çok seviyoruz seni.
  • 13 eylül 2017 fc porto beşiktaş maçı sonrası basın toplantısında "duşko toşiç gol atmayı seviyor ama bazen kaleleri karıştırıyor." dedi. *
  • ahahahahah porto maçı sonrası basın toplantısında "kalp kırmadan" laf sokma uzmanlığını konuşturdu gene :

-dusko tosic gol atmayı seviyor ama hangi kaleye atacağını şaşırıyor bazen!

aptalca gülümsedim adamın bunu ifade ederken haline. üzerine de başka bomba bir espri patlattı :

-necip biz golü atarken beni marke etmeye geldi!
  • talisca'yı adeta yontmuştur.

adam son 3 maçtır takım oyununa adapte, pas alışverişlerinde hep var.

büyük adamsın, iyiki bizimlesin. allah sana sağlık ve uzun ömür versin hocam.
  • iyi ki, iyi ki yıldırım demirören döneminde başımıza geçmemiş, tam zamanında beşiktaş'ın teknik direktörü olmuş hoca. avrupa semalarında hem kendi baharını yaşıyor, hem bize bahar yaşatıyor.
1019 entry daha