şükela:  tümü | bugün
8811 entry daha
  • acil milli takımın başına geçmesi gerekir.
  • şenol güneş, türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük teknik direktörüdür. türkiye'yi gerçek manada bir kere dünya kupasına götürdü ve türkiye'ye en büyük başarısını getirdi. bazıları on yıllardır götünü başını dağıtıyor ama bir halt başardıklarì falan yok.birde bazı gereksizler şenol güneş olmasa şampiyon olurduk falan diyordu.lan mal sen bir dünya kupasına git sonra gel o vasat düşüncelerini paylaş. büyüksün hocam, allah size başımızdan esirgemesin.
  • son macimizda ;
    emre yedek kulübesinde küfür etti,
    burak yilmaz hakeme o.cocugu dedi,
    arda cikarken gülüyor,

bu takima söyle okkali küfür eden bir hoca lazim, takim ile hoca uyumlu olsun.

bu sebepten derhan göreve baslamali.
  • beşiktaş'ın başında avrupa arenasında başarı yakalayıp bu başarısını pekiştirmeden ve federasyonun başında fikret orman'ı görmeden milli takımın başına geçmemesi gerekir.

en azından bence..
  • derhal milli takımın basına gecmesi gereken ahlaklı teknik direktör.
  • hakeme kufretti.

milli takimi asla haketmiyor.

ben milli takim teknik direktorlugu için fernando-ndiaye ikilisini öneriyorum.
  • tas yerinde agirdir lafinin anlamini bilen teknik adam. baska yer de ne boyle bir baskan (hele yd'nin oldugu yere gitmesi icin beynini aldirmis olmasi lazim) arkasinda kosulsuz destek veren bir taraftar bulabilir. 60 yıllık omrunde de bulamadi zaten.yani istediğiniz kadar gotunuzu yirtin. senol hocam futbol akli olarak bu ulkenin 5-10 mn isik yili onunde. milli takimda harcanmasinin 3 mac surecegini bilecek kadar akilli yani. o yuzden baska kapiya. yallah. trabzon ersunu saliyo yakinda bi de ona bakin isterseniz. gsghaga
  • asla ve asla milli takımı hak etmeyen hoca.

bir kere kendisine o şans verildi ve gitti milli takımı ancak dünya kupasında üçüncü yapabildi. lan o takımın başına kim geçse üçüncü yapardı. olmaz...

ayrıca giyinmesini bilmiyor, karizması eksik, çakma filozof, avrupa'da başarısız.
    üstelik avrupa'da başarısız, çakma filozof, karizması eksik ve giyinmesini bilmiyor.

adam mıdır bilmiyorum dolayısıyla bizim adam dolu milli takımımıza az gelir. ben şahsen milli takımın başına sedat peker'i öneriyorum.
  • milli takımın başına geçmemesi gereken hoca. milli takım millikten çıktı. adam oyundan çıkıyor yeniliyoruz sırıtıyor. şenol güneş'e çakma,beceriksiz,giyinmeyi bilmiyor diyenler elini ayağını öpecek duruma geldiler. beşiktaşta hiç olmadığı kadar mutlu ve camiya sınırsız desteğini sunuyor. kim böyle bir ortamı bırakıp da milli olmayan milli takıma gider ?
  • tudor, hatta aykut bile kendisinden daha çok hak ediyor milli takımı.
1055 entry daha