şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
16731 entry daha
  • alanyaspor golü atınca durduk yere yerlerde yuvarlanıp kafasına zımbalar attırıp attırmayacağı çok merak edilen, akp'nin futboldaki karşılığının başında bulunan aşırı derecede tiyatrosever kişilik.
  • alanyaspor taraftarı başkaları gibi terörist olmadığından şenol güneş'in kafasını yarmayacak dolayısı ile insan gibi bir karşılaşma oynanacaktır.
  • bugün larin ve love oyuncu değişiklikleri saçma sapandı. şenol güneş'te de abuk sabuk hataları tekrarlama başladı.
  • bir maçı daha orta sahayı boşaltıp forveti kalabalıklaştırarak rakibe hediye etmiştir.. 3.5 sezon oldu, daha beşiktaş'ın orta sahayı boşaltıp doldur boşalta döndüğünde gol attığını görmedik, aksine defalarca bu yüzden maç verdi..

inanılır gibi değil, cidden artık midem bulanıyor.. ve bu hamleyi son 1 senedir larin isimli davar ile yapmaya çalışıyor, ya bir insan nasıl bu kadar kör nasıl bu kadar bağnaz olabilir inanın bilmiyorum..

7 aralık 2018 alanyaspor beşiktaş maçı'nın ilk yarısında iyi oynayıp ikinci yarıda da baskısını arttıran beşiktaş 60. dakikada yine bu zatın dahiyane hamlesiyle topu rakibe bırakmak zorunda kaldı.. sonuç? son 30 dakikada alanya 3 tane %100 gol kaçırdı, karius resmen hayatının maçını oynadı..

neden? çünkü bu kör adam orta sahayı boşalttığı için hatlar arasında bağ koptu ve beşiktaş yine topu defanstan 50 metre ileri vurmak zorunda kaldı.. peki o toplar kime atılıyor? hayatında 1 tane bile hava topu kazanmamış quaresma ile love'a..

ama suç sende değil, 1.5 yıldır hala seni kovamayan aciz yönetimde..

abi bak her şeyi geç, bu adamın takımdan kovulması için sadece tek bir done bile yeterli, ne mi o? beşiktaş'ın korner savunmasında en ileride quaresma'yı bırakıyor olması.. quaresma ne 50 metre top sürebilir ne de defanstan top vurulduğunda o topu alabilir. zira hava hakimiyeti zaten yokken, adam 36 yaşına geldiği için haliyle artık hızı da yok.. beşiktaş, rakip her korner kullandığında 2-3 dakika boyunca yarı sahasından çıkamıyor son 2 senedir. çünkü, ileri şişirilen topları yakalaması zaten mümkün olmayan quaresma o topları alamadığı için rakip tekrardan akın yapıyor hazır herkesi de ileri göndermişken.. ne zamana kadar? top bir şekilde auta, taca falan gidene kadar.. ulan bunu bile akıl edemeyen bir insandan daha ne bekliyoruz yeminle delirmek üzereyim..
  • futbol zekası konusunda gerizekalı necip, futbol anlayışı anlamında tam bir göt quaresma ve bunları izleyen sen. sana ne desek bilemiyorum. dünya üçüncüsü, iki yıl üst üste şampiyon olan teknik direktör sensin ama sana daha fazla nasıl tahammül ederiz bilmiyorum.
  • milli takımdan teklif geldiği andan itibaren yokları oynayan yaşlı laz.
    sistemine, yapacağın değişikliğe tüküreyim. korkak!!
    bitirdin takımı bi git artık.
  • q7 ile bir ülkeye göç etsinler ve mutlu huzurlu yaşasınlar. ben artık her maç 20 tane boş orta yapan ve deplasman karnesi olarak bu kadar başarısız bir adamın bu kadar oyunda tutulmasında art niyet ararım. o kadar kızdık bağırdık ve dorukhan-güven gibi gençleri takıma monte ettirdik ama q7 sorununa bir çare bulamıyoruz. adamın yerine genç takımdan birisi oynasa bari kademesine yardıma gelir ve bu kadar pozisyon yemezdik. şenol hocam saha kenarından iyi izledin mi, sadece ters kanada korner kullanmaya giderken koşan bir oyuncuya 90 dakika izin verdin, tebrik ederim.

öncelikle hocam şunu açıkla lütfen, larin artık takımda futbolcu eksik olsa bile bu takımda oynayabilecek seviyede olmadığını göstermesine rağmen niye hala oyuna umut için alınıyor. fatih terim ne maçlarda oyuna stoper soktu gol atsın diye, sen de bugün çok iyi oynayan vida'yı ileri alıp defansa genç fatih'i koysan daha iyi olmaz mıydı? bari hoca elinden geleni denedi derdik ama sen naptın yönetime alın sizin çöpleriniz der gibi larin'i yine oyuna soktun ve biz taraftara çile çektirdin. bu mu hocam senin taktik bilgin? larin'den gol bekledim diye bir açıklama yapma çünkü larin karşı karşıya kalsın ve stoper 2-3 metre arkasında olsun yine de ona yetişir. sen de bunu biliyorsun ama yine de oyuna alıyorsan da hocam artık milli takıma git. çünkü senin yaptığın taraftara çile çektirmek.
  • 1,70 boyundaki forvetlere defanstan defalarca top şişirme üzerine takımı kuran ve ileride top tutmayı bekleyebilen dâhi taktisyen. ilk yarı 20 top kaybı yapan öz evladını oyundan alamayan filozof. neden çünkü ricado çok çalışıyor. ne izliyoruz biz hoca, bir sezondur?
  • yav hocam bu gokhan tore ne etti sana? bugun larin yerine tore girse muhtemelen maci alirdik. bu inat nereye kadar?
  • alanyaspor maçı sonrası basın toplantısını izledim hocanın tespitleri zehir gibi maşallah. bağcılar adıyamanlılar derneğinde şuan çay içen fuat abi den bile daha dikkat çekici yorumları var.
133 entry daha