şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
17249 entry daha
  • yine komedi açıklamalar yapmış vasat teknik direktör. burak'tan iyisi suarez'miş. adam zaten çalıştığı forvetler dışında bir barcelona real madrid bayern forvetlerini biliyordur, başka yok ki. bayern konusunda da emin değilim. vizyonu bu kadar dar, bu kadar ezbere taktik kullanan bir hoca olduğunu keşfetmem maalesef geç oldu. burak'a yine orta açtıracak, çok güveniyor evladına ama daha kondisyonu bile tam değil. bir-iki maç gümlerse görürüz burak evladıyla el ele nereye giderlerse artık. ptt golcüsü larin'i de beğenmiş tam komedi, bu adam harbiden değişik, bunu bu kadar şımartan beşiktaş camiası, biz taraftarlarız ne yazık ki. ben de zamanında destekledim sosa gomez'li dönemde oynanan oyun türkiye'de oynanmış en kaliteli oyundu. onu da kendisinin yaptığına inanmıyorum, takım insiyatif alıp ortaya çıkarmış olabilir zira tek bildiği orta
    kafa gol. başka repertuar yok..

link
  • "takım kendisi oynuyordu"cular da geldiğine göre; tamamdır, dağılabiliriz.

burak'la ilgili kendisine yapılan tüm eleştirilere katıldığım teknik direktör.
  • kalesinde gayet iyi ve pahalı bir kaleci olan takımda teknik direktör iken, basın toplantısında başka bir kaleci gelirse sevineceğini söyleyecek kadar mobbing üstadı bir eleman.

bu takımda sırf bu kişinin bu terbiyesiz tutumları sebebiyle kaç oyuncu ayrıldı gitti oynayamadı acaba. profesyonel olarak çok şanslı ama başarısız, bilic’in ekmeğini yiyip bitirmiş ve burak yılmaz’a kadar bu takımı düşürmüş biri olarak hatırlanacaktır şenol.
  • bendeli son kredisini de son yaptığı açıkamalarla tüketti.

orkan çınar için algı sorunu var, kafası basmıyor dedi.
    güven yalçın için bizim sistemimize uygun değil gibi bir şey söyledi.
    karius için fabri gelirse sevinirim diyerek niyetini belli etti.
    roco gidecek dedi, onun yedeği fatih aksoy bugün sivasa kiralandı ve başka stoper kalmadı takımda.
    tolgay olayı zaten malum daha oynayamaz beşiktaşta, git dedim gitmedi dedi.
    oğuzhan adem ljacic yan yana oynamaz diyerek, oğuzhan yedek kalacak demek istedi.

bunlar sadece dün öğrendiklerimiz, gerçekten kafası çalışmıyor bu adamın. ikili ilişkileri çok zayıf.
  • çok eleştirilse de hocanın beğenmediği veya istemediği oyuncuların hiçbiri sonra gittiği takımda dikiş tutturamadı. son iki yılın oynatılmadığı için gidenlerine bakarsanız frei, pedro, boyko, aras, ömer, milosevic vs...

yani adam beğenmiyorsa bi bildiği var sanırım.
  • beşiktaşlılar; trollere aldırmayın. şenol güneş'ten daha iyi bir hoca asla bulamazsınız. dört elle sarıp sarmalayın elinizde tutun. biliç miş, portekizli hocalarmış falan filan hepsi palavra. beşiktaş tarihinde milne' den sonra güneş var. kıymetini bilin. başkan bulunur, futbolcu da bulunur ama hoca öyle kolay kolay bulunmaz.
  • bir süredir sermayeden yiyen esnaf durumundadır kendisi.
  • kalan 17 maçın şimdiden 2 tanesinde oynayamayacağı belli olan, eski kulüp başkanının iyi kurtardık sözleşmesinden dediği 34 yaşındaki oyuncuyu alıp kefili benim diyen adam hakkında artık iyi niyetli düşünemiyorum maalesef

neresinden bakarsak bakalım bu transfer elimizde kalıyor. diyelim ki bu sene gitti hadi dedik, gelecek sene için yapılanıyoruz

gelecek senenin yarısında 34 yarısında 35 yaşında olacak oyuncu mudur bizim forvetimiz ? bunu sorgulamıyor musunuz hiç ?

burak yılmaz transferini ve cansiperane savunmasını hiç sevmedim. kendisi sezon sonu ceketini alır gider, burak da o sözleşme ile kalır başımıza bela olur
  • burak yılmaz'a olan kefaletinin kapsamını merak ediyorum. burak her maçta beş defa ofsayta düşmeye devam eder, gol atamaz, kendini yer atıp sarı kartlar görür ve sezon sonunda beşiktaş şampiyon olmazsa burak'ın maliyetinin bir kısmını cebinden karşılayacak mısın?
  • beşiktaş kariyeri için konuşacak olursak eğer bence misyonunu tamamlamıştır ve miadı dolmuştur.sezon sonu muhtemelen gidecektir.kendisi ile güzel bir bütünleşme yakaladık.taraftar hocayı hoca da taraftarı çok sevdi ama ayrılıklar da sevdaya dahil.
10 entry daha