şükela:  tümü | bugün
 • hakeme kufretti.

  milli takimi asla haketmiyor.

  ben milli takim teknik direktorlugu için fernando-ndiaye ikilisini öneriyorum.
 • tas yerinde agirdir lafinin anlamini bilen teknik adam. baska yer de ne boyle bir baskan (hele yd'nin oldugu yere gitmesi icin beynini aldirmis olmasi lazim) arkasinda kosulsuz destek veren bir taraftar bulabilir. 60 yıllık omrunde de bulamadi zaten.yani istediğiniz kadar gotunuzu yirtin. senol hocam futbol akli olarak bu ulkenin 5-10 mn isik yili onunde. milli takimda harcanmasinin 3 mac surecegini bilecek kadar akilli yani. o yuzden baska kapiya. yallah. trabzon ersunu saliyo yakinda bi de ona bakin isterseniz. gsghaga
 • asla ve asla milli takımı hak etmeyen hoca.

  bir kere kendisine o şans verildi ve gitti milli takımı ancak dünya kupasında üçüncü yapabildi. lan o takımın başına kim geçse üçüncü yapardı. olmaz...

  ayrıca giyinmesini bilmiyor, karizması eksik, çakma filozof, avrupa'da başarısız.
  üstelik avrupa'da başarısız, çakma filozof, karizması eksik ve giyinmesini bilmiyor.

  adam mıdır bilmiyorum dolayısıyla bizim adam dolu milli takımımıza az gelir. ben şahsen milli takımın başına sedat peker'i öneriyorum.
 • milli takımın başına geçmemesi gereken hoca. milli takım millikten çıktı. adam oyundan çıkıyor yeniliyoruz sırıtıyor. şenol güneş'e çakma,beceriksiz,giyinmeyi bilmiyor diyenler elini ayağını öpecek duruma geldiler. beşiktaşta hiç olmadığı kadar mutlu ve camiya sınırsız desteğini sunuyor. kim böyle bir ortamı bırakıp da milli olmayan milli takıma gider ?
 • tudor, hatta aykut bile kendisinden daha çok hak ediyor milli takımı.
 • kendisi kesinlikle milli takımın başına geçmemelidir. o mevkiye büyük hoca igor tudor gibi bir futbol dehası varken , şenol güneş gibi bir küfürsever isim geçmemelidir.
 • türkiye'nin en iyi hocası. milli takımlar tarihinin en başarılı hocası.
  geçen yılları da dahil edersek, şu an ligin en iyi futbol oynatan hocası.

  sahtekar veya ahlaksız olabilir, ama bu adamı beşiktaş'tan koparmaya çalışmak daha ahlaksız bir durumdur. beşiktaş'ı yeneceksek yeneceğiz. öyle hocasını milli takıma apartalım da bu iş hallolsun vs, böyle sportmenlik olmaz. ligin en oturmuş, avrupada en büyük başarı şansı olan takımının hocasını milli takım diye ayartamazsın.

  not: mahmutusluspor.
 • türk futbolunun en başarılı teknik direktörü. mustafa denizli, fatih terimile kıyaslanabilir. fatih terim’in 3. galatasaray deneyimine karşın, şenol güneş başarıda daha istikrarlıdır. bursaspor, trabzonspor, beşiktaş ile hep beklentilerin üstünde performans yakaladı. oynattığı hücum futbolu ve akıcı oyun seyir zevki yüksektir. oyun odaklı, futbolculardan maksimum verim almayı bilir. iyi insan yönetir.

  fakat böyle bir değerin doğru organizasyonla buluşması milli menfaatler için kritik. fatih terim milan’da kulüp tarihinin en iyi sezon başlangıçlarından birini yapmış, mor menekşelerde fiorentinaayrıldığı sezon italya kupasına ulaştıracak organizasyonu kurduğu, galatasaray’la türkiye kulüpler düzeyinde futbol tarihinin en büyük başarılarına imza attığı halde koruyamayan bir organizasyon tff. galatasaray’ın ne günahı vardı? her sene 2. tura yükselen bir marka kaç yıldır toparlanmaya çalışıyor.
 • eninde sonunda milli takımın başına getirecekler gibi gözüküyor.
 • onun bunun çocuğu, babası belli olmayan enikler havlamaya başlamış;

  "miyyi takım hocaşı oymayı"

  deyu.

  milli takım'a ananızı yollayın oğlum, şenol hoca'dan daha fazla faydası olur.