şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tekrar beşiktaş, fenerbahçe ve galatasaray taraftarlarını kaynaştırmaya yol açan faktördür. yarın öbür gün aynı tribünde rengarenk görüntü vermeleri olağandır. buda gösteriyor ki trabzonspor ile birlikte şenol güneş türk futbolunda kardeşlikten yana, şiddete karşı hizmette bulunmuştur her zaman.

http://img26.imageshack.us/…istittifakfk2fx5uo2.jpg
  • beşiktaş başlıklarına girilenlerden anladığım kadarıyla bu seneki başarımızın bağımlı olduğu tek şey. tam olarak ne olduğunu ben bilmiyorum, bana sorarsanız yazanların da neyden bahsettiği hakkında bir fikri yok. en azından yarısının yok diyelim.

takımda kaleci yok diye üç paragraf yazılmış, altında şenol güneş faktörüne güveniyorum diyor.

quaresma'ya karşı çıkmış sayfalarca, ama şenol güneş faktörü.

necip'ten mustafa'dan topçu olmaz, ama bir ihtimal şenol güneş faktörü ile olabilir.

ulan bu dediğiniz şey gerçekte yoksa baya baya ilk beşe oynayacağız en fazla o zaman.

bari stat bu sezon açılsa da en azından kanlı canlı görsek, her ne kadar yetişmesi zor olsa da, şenol güneş faktörüyle erken açılabilir. ne var amına koyayım siz pektemek'i adam eder deyip inanıyorsanız ben de stat açacağına inanıyorum.

edit: gora'daki havalandırma bir bu iki, ne faktörmüş amk.
  • burak yılmaz'ı futbolcu yapan faktördür kendileri.
  • zannımca 1,15 civarlarında bir faktördür bu.
    gücü 100 olan takımı, rakipleri için hissedilen 115 olacak şekilde günceller.

ayrıca bu faktör son iki yılda oranını yükseltmiştir.

bjk taraftarları tarafından, tuhaf bir şekilde, kötü olan her şeyi iyiye çevirecek bir silah olarak görülmektedir.

ayrıca2 parlatıcı özellik gösterir.
  • bitik burak yılmaz'dan gol kralı, mustfa pektemek'in yedeği cenk tosun'dan premier lig golcüsü, ozan tufan'dan milli yıldız yaratan faktördür. aynı zamanda kariyerleri düşüşteki mario gomez, babel ve talisca'yı yeniden milli takımlarına kazandırmıştır. bundesliga'nın son sırasındaki hannover'in oyuncusu marcelo'yu olimpik lyon'a, jose sosa'yı milan'a göndermiştir. bu oyunculardan bazıları şenol güneş sonrası parlak kariyerlerini sürdürememişler ve kafalarını duvarlara vurmuşlardır.