şükela:  tümü | bugün
  • sonra uyandı renkli rüyalardan

*
  • bence bonzai kötü bir şey kardeşim. en yakın hastaneye gidip tedavi sürecine başlamalısın.

tanım: başkanıyla, teknik direktörüyle, taraftarıyla bir bütündür beşiktaş.
  • renklilerin ıslak rüyalarından yalnızca biri.
    gerzek senaryolarınızı biraz da gelecek seneye saklayın lan.
    beşiktaş donanmasını üçüncü kez izlerken lazım olur.
  • allahım fenerbahçelileri bu halde görmek ne güzel şey, şükürler olsun.

yakında gladyonun beşiktaş desteği diye kitap yazacak kıvama gelecekler.
  • hasiktir ordan.
  • durun gençler hele bir soluklanın, bir bayram tatili yapın enerji toplayın, sonra yaparsınız bu sene de beşiktaş'ı karıştıralım operasyonlarınızı..

bu sene şampiyon beşiktaş olur, bir dahaki sene fener olur, gs olur (dursun durdukça bilemiyorum altan), veya başka takım olur, kafanızda bu kadar büyütmeyin şu futbolu, dışarı çıkın sosyalleşin, şu top oyununu fazla kafaya takmayın eğlenmenize ve keyfinize bakın.
  • hani tineri biz çekiyorduk kardeş sana ne oluyor
  • sorunun asil ilk baslangici oyle degil bundan 3 ay once fikret orman takimi aksam yemegi icin nusr-et e goturmek istiyor senol hoca hayir o adam etleri tokatliyor ben onun tokatladigi etleri oyuncularima yedirmem diyor. senol hoca takimi cigerci sebo ya goturmek istiyor. sonra bu yonetim kurulunda oylaniyor fikret ormanin aksine yonetimdeki buyuk cogunluk cigerciye gidelim diyince fikret bey senol hocaya bileniyor ve ayagini kaydirmak icin umreniye nevzat demir tesislerinde senol hocanin odasinin onune iki tane cikita muzu yedikten sonra kabuklarini birakiyor. senol hoca odadan ciktigi gibi ayaginin kaymasi bir oluyor. asil sikintilarin basladigi olaylarin ilk halkası boyle renkli kardeslerim.
  • şenol hocanın yanındayız.