• sorunun asil ilk baslangici oyle degil bundan 3 ay once fikret orman takimi aksam yemegi icin nusr-et e goturmek istiyor senol hoca hayir o adam etleri tokatliyor ben onun tokatladigi etleri oyuncularima yedirmem diyor. senol hoca takimi cigerci sebo ya goturmek istiyor. sonra bu yonetim kurulunda oylaniyor fikret ormanin aksine yonetimdeki buyuk cogunluk cigerciye gidelim diyince fikret bey senol hocaya bileniyor ve ayagini kaydirmak icin umreniye nevzat demir tesislerinde senol hocanin odasinin onune iki tane cikita muzu yedikten sonra kabuklarini birakiyor. senol hoca odadan ciktigi gibi ayaginin kaymasi bir oluyor. asil sikintilarin basladigi olaylarin ilk halkası boyle renkli kardeslerim.
  • aralarında bir anlasmazlık oldugu asikar. bu konuda da evvelden ne yasandıgını bilemesek de basın önünde senol gunes'in fikret orman'ın tatiline laf etmesini cok yakısıksız ve cig buldugumu söylemeliyim. sanki sirket patronu da 3-5 bin maaslı calısanlarının paralarını vermeyip tatile gidiyor adam. tatil dedigin kac para bu rakamların yanında. sacmasapan ve gereksiz bir tartısmaya kapı actı senol günes.
  • ben bir fenerbahçeli olarak böyle bir kapışmada fikret orman'ı haklı buluyorum. sonuçta şenol güneş tatilini yaylada geçiren, mısır ekmeğini kuymağa batırıp mideye indirince, hamsili pilava kaşık sallayınca, demli çayını höpürdetince mutlu olan, memleket hasreti çektiği anlarda kaleci tolga'ya sarılıp kokusunu içine çekince yaşadığını hisseden bir adam. haliyle sayın orman'ın uzolu sirtakili tatil anlayışını ve vizyonunu anlaması mümkün değil. gereksiz bir gerginlik olmuş.
  • cipsimi alıp izlediğim savaş bence fiko haklı sonuç itibari ile şenol trabzonsporlu bir adam ama aynı zamanda fiko haksız çünkü şenol hep trabzonlu idi.

not: osasuna divan kurulu üyesi.
  • fiko’yu sevmem ama bu olayda kendisini sonuna kadar destekliyorum.

teknik adamın görevi takımıyla ilgilenmektir. sana ne kimin tatile gittiğinden. eğer adamsan ve söyleyecek sözün varsa git karşısına geç ve gözünün içine bakarak muhattabına söyle. basının önünde mesaj vermek, taraftarın önüne başkanı atmak vb. ucuz numaraları bırak artık çakma feylezof.
  • tatil sözünü başkana söylemedi diyenler olmuş olum siz salak mısınız?angut musunuz? kendi başkanınız üzerine alınmış cevap vermiş hala diyor ki nasıl olur da bu lafı başkana söylediğini düşünürsünüz. kendi başkanın üzerine alınmış üstüne cevap vermiş biz düşünsek nolur düşünmesek nolur moron musunuz?
  • başlığı gören fikret orman ve şenol güneş temsili değil.
  • ünal aysal ile fatih terim arasındaki "eleman" mevzusunu akıllara getiren savaş. eğer kulüp başkanı teknik direktöre kulübün çalışanı olsuğunu hatırlatmak durumunda kalıyorsa, bu iş yönetilmesi zor bir yere gidiyor demektir.
  • şenol güneş fanatik bir trabzonsporludur , beşiktaşlı değildir önce bunun altını çizmek gerekir. fikret orman ise kulübü tarihin en kötü durumundayken elini taşın altına koymuş fanatik bir beşiktaşlıdır. yani fikret başkan beşiktaşın menfaatlerini şenol hocadan çok daha fazla düşünür.
hesabın var mı? giriş yap