şükela:  tümü | bugün
 • fikstür kendisinden yana olsa,
  hakem kendisinden yana olsa,
  zemin harika olsa;

  '' top iyi değil '' der amk. süper lige bu kırmızı top yakışmıyor. beyaz olsa yenerdik. tff zaten mahsus kırmızıyı çıkardı. ortada daha kar yok.
 • küçük emrah ağlaklığına rahmet okutur.
  bütün çevresinin kendisine komplo kurduğunu düşünen kezbanlar kendisinden daha mantıklıdır.
  şimdi bunları okusa şöyle derdi: alemin derdi ben olmuşum demek zamanında iyi koymuşum.
  yav he şenol he. bütün türkiye sana komplo kuruyor. tamam?
 • besiktaslilarin yillarca suren aglakliginin senol gunes'e de bulasmasi sonucu ortaya cikmis melez aglakliktir.

  adam malum sike sezonunda bile bu kadar aglamamisti trabzondayken. orada koca sezon sikeyle kupasinin alinmasina agladigini burada 2 macta agladi herif.
 • şenol güneş: elinden 2 şampiyonluk zorla alındı. takımı dünya kupasında 3. oldu kimseye yaranamadı. hak ettiği değeri bir türlü göremedi. endüstriyel futbolun kirli yüzünü her zaman görenlerden oldu. ana fikir travma.

  beşiktaş taraftarı: elinden alınan şampiyonlukların haddi hesabı yok. bu taraftar neler gördü. hakemden gol yemişliği, ceza sahasında 2 metre yükseklikten smaca penaltı alamayışı, ligi domine eden 100. yıl kadrosunun kirli bir tezgahla yerle bir edilmesi, çifte standartlar, şaibeler vs. bugün lehlerine yapılan hataların bile, algı yönetimi olduğunu, ligin sonlarına doğru verilecek boktan kararların üstünü örtmek için yapıldığını düşünebilecek taraftardır. ana fikir travma.

  şenol hocanın bazı cümleleri bizlerin de kulağına hoş gelmiyor. ama sizin ağlaklık dediğinizin altında bu tarz travmalar yatıyor. bir renklinin bunu anlayabilmesi için öyle 2-3 maç değil, en az 7-8 sezon alenen haksızlığa uğraması lazım.
 • duygusal adam işidir
 • kimse de demiyor mu "arkadaş ne ağladın be" diye.
 • birisi yorum yapmis iyi hoca olsa 64 yasinda kazanmaz ilk sampiyonluk kupasi diye, fatih terim kupa kazanmista ne olmus cok iyi hocami peki diye sorarlar adama lan geri zekali diye bilmedigin bisey hakkinda yorum yapmada adam sansinlar senide kac yasina gelmissindir.
 • geçen sene fenerbahçe 3 kupada giderken kendisi 1 kupaya odaklanıp şampiyon olduğunda sesi çıkmazken bu sezon her hafta ağlamasından tiksinti gelen adam'ın ağlaklığıdır.. takımda rotasyon yapamıyorum demiyor da habire ağlıyor.