şükela:  tümü | bugün
  • 23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda vuku bulan olay. terbiyesiz ahlaksız herif insanların masum annelerine böyle diyerek turkiye'nin en tepesindeki kulüplerde nasıl ekmek yiyor aklın almıyor. bakalım cezası ne olacak?

işte o küfür :

net goruntuler: https://youtu.be/crmua5jrdx8

silinirse yedek: https://twitter.com/…lchu/status/911664630958784513

edit: tam olarak "orospu çocuğu senin ananın amına koyayım ben" demiş.

edit 2: beinsports maç özetlerinde o kısmı verirken 15 dakika sonra kırpmış. bu ilk vukuatı değil şenol efendi'nin. google'a senol günes kufur yazinca kebdi futbolcusundan hakeme her turlu haberini gorebilirsiniz hicbir başarı kimseye hakaret küfür etme hakkini, haysiyetine kastedilme durumunu vermez, gerektirmez.
  • maçı izlemeyen bir fenerbahçeli olarak yazıyorum. eğer şenol güneşin ağzından o.çocuğu lafı çıkmışsa bu demek oluyor ki baya baya iyi koymuşuz. *
  • yalan mi soylemis aq?
  • fikret orman'ın efendi beşiktaş tanımıyla örtüşmeyen davranış.
  • kendisine yakışanı yapmıştır. bu herifin küfrüne sesini çıkarmayan barzolar, caner'e edilen iğrenç küfre de sesini çıkaramaz. kendisinin beşiktaşın tüner müptelası taraftarıyla bu kadar iyi anlaşıyor olmasının nedeni bu karakteridir. sürekli efendilikten bahseden bu zevatın, sürekli barış diyen pkk'lıdan farkı yoktur haysiyet olarak.
  • bir başiktaş'lı olarak beni mağlubiyetten çok daha fazla üzmüş harekettir.

sadece "orospu çocuğu" değil ardından bir de "amına koyayım" demiştir. hele ki basit bir faul pozisyonu sonrasında söylenmiştir.

ne olursa olsun söylenmemelidir. hata değil ayıptır. savunulacak bir yanı yoktur.

beşiktaş'ın hocasına, futbolcusuna, taraftarına yakışmaz!!!

edit: bana mesaj atıp da "sen beşiktaşı tutma ulan!" "senin gibi taraftara ihtiyacımız yok!" "takımın üzerine oyunlar oynanırken sen şenol hocaya laf söyle bakalım" diyen beşiktaş'lı genç kardeşlerim: beşiktaş'ın hocası milyonların önünde kimseye küfretmemelidir. bu sizin de her daim savunuyor olduğunuz, veya olmanız gereken beşiktaş'lı duruşuna yakışmaz. şenol hoca hata etmiştir. hatadan öte ayıp etmiştir. verilmeyen penaltı, sayılmayan gol bunu değiştirmez. beşiktaş'ı temsil eden bir kişi -hele ki takımın hocası- küfretmez... hele ki milyonların önünde ana avrat hiç küfretmez... bana bu tarz mesajlarla gelmeyin ki usanmadan size diyeceğim şey "iyi insan olmadan iyi beşiktaş'lı olunmaz" deyişi olacaktır. iyi insan, iyi beşiktaş'lı küfretmez... beşiktaş ilk kez yenilmiyor. son kez de yenilmeyecek! hadi güzel kardeşlerim. beşiktaş bugün yenilir, yarın kazanır...önemli olan iyi insan, iyi beşiktaşlı olabilmektir. sıkmayın canınızı...

edit2: "caner'e küfreden onbinlerce insanı görmezden geliyorsun yavşak" "onlar canere küfredince bir şey olmuyor, şenol hoca küfredince mi oluyor satılmış köpek" yazan arkadaşlar... fenerbahçelilerin ne yaptıkları beni ilgilendirmez. onların "efendi" olmak gibi bir kaygıları, isimlerinin önünde korumaları gereken öyle bir sıfatları olmayabilir. olan küfretmemiştir zaten. küfreden de hata etmiştir. tıpkı geçmişte alpay'a, feyyaz'a, tümer'e küfreden beşiktaş taraftarı gibi... lakin bunlar taraftardır. sensin, benim. tribünde dejarj olup normal hayatına geri dönen kişilerdir... bu nedenle yanlış ama tribünde taraftarın küfretmesi bir yere kadar anlaşılabilir. lakin bir takımı temsil eden hocanın, hele ki bu hoca beşiktaş'ın hocasıysa küfretmesi asla ama asla savunulamaz.karşılaştırılamaz. bir kere adamın mesleği bu. sen mesleğini yaparken gidip mesai arkadaşına, insan kaynaklarından hakan bey'e, müdüre, patrona küfrediyor musun ulu orta? bir küfret bakalım. hadi sana çok iş kitleyen müdüre, atamanı yapmayan daire başkanına, hakkında yanlış ve haksızlık yapan personel müdürüne küfret. "orospu çocuğu hakan bey, benim hakkımda motivasyonsuz yazmışsın amına koyayım senin" de bakalım. hadi bunu yapanı savun. sizin meslekleriniz beşiktaş'tan daha değerli değil. siz de değilsiniz. beşiktaş'ta kariyerini sürdüren bir kimse, beşiktaş'ta mesleğini yaparken, beşiktaş'ın arkasına sığınıp kimseye küfretmemelidir. küfredemez. kötü sözlerinizi aynen iade ederim...
  • dudak hareketlerinden anlaşıldığı üzere tamamı; " orospu çocuğu senin ananın amına koyayım ben " dir.