şükela:  tümü | bugün soru sor
  • haber içeriği doğruysa artık kontrol edilemez boyuta varmış. bir insan en azından bu yaşta bu kadar boş konuşmamalı.

birileri seni kendi memleketinde protesto ediyor ve sen hiç çekinmeden koca bir camiayı itham edebiliyorsun.

olay artık mantık sınırını aşmış görünüyor.

alın size link
  • ulan adama trabzonda sövüyorlar fenerbahçe getirmiştir bunları diyor yuh. karaktersiz herif.

trabzon lan orası, fenerbahçe düşmanının en bol oldugu yer. o coğrafyada yeri geliyor fenerbahçe otobüsü kurşunlanıyor. bu nasıl bir ruh hastalıgıdır sennhala fenere sallıyorsun trabzonda?

yazıklar olsun. sorsan efendi camia.
  • fenerbahçe ve adamları sakın beni öldürmesin ha

aynı yöre insanı, aynı zihniyet. başolmaz bir hal bu.
  • fenerbahçe kafile otobüsüne silahla ateş edilen şehirde gerçekleşmiş olaydır. başka da sözüm yok.
  • bu herif saplantılı. bu çok net belli oldu artık. uçak mevzusunu da aziz yıldırım'a bağlamıştı. allah ailesine sabır versin.

bu takıntı aykut kocaman'ın futbolculuk döneminde kendisine koymasına dayanır bu arada.
  • o öyle bir acıdır ki taa 1996'lardan gelir 2011'le devam eder, çıkmaz çıkamaz.
  • adamın şampiyonluğu çalınmış. avrupa'ya gidememişsin fenerbahçe olarak ve şampiyonlukları da iade edilmemiş.

göz göre göre yapıldı bunlar ve hala fenerbahçe takıntısı diyorsun. yıllar sonra şampiyon olacaktı trabzon.

takıntısı varsa da gayet normal. başarısı çalınmış adamın.
  • karakter problemleri var. tedaviyle düzelmez gibi.
  • fenerliler, özat falan abartıyorlar diyordum ama hakikaten şu son olaydan sonra takıntısını çok net ortaya koydu.
  • bu filozof bozuntusunun ayarları 96'da bozuldu. daha da düzelmez arkadaş.

ileri gidiyorum; bu herif rüyasında fenerbahçe kulüp binasına molotof sallayıp zevkten kamyon devirmediyse ben de bi bok bimiyorum.