şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: 13 ağustos 2017 beşiktaş antalyaspor maçı)'nda da tekrar ortaya çıkmış insanı kanser eden huy. yahu hocam allah aşkına şu quaresma, babel, atiba, cenk gibi adamları çıkarıp lens-negredo almak bu kadar mı zor senin için ya? dakika 85 oldu, beşiktaş'taki tek değişiklik 75'nci dakikada geldi. oğuzhan-tolgay değişikliği. yazık ya. şu quaresma nasıl 85 dk sahada kalıyo amk delirmemek elde degil. ne bu inat anlamiyorum ya.
  • insani çileden çıkaran huydur; alsana yahu lens'i negredo'yu!
  • maç kötüyse sizin eseriniz bitene kadar da eserinizin keyfini çıkarın, iyi gidiyorsa kazanıyorlarsa alt tarafı haftada 90 dakika maç yapıyorsunuz çuvalla para alıyorsunuz oynayın ulen deme şekli...
  • herkes yeni transfer izleme peşinde ya. işinize bakın kardeşim şenol hoca yapıyorsa bir bildiği vardır. seyircisiz maçta antalya'ya iki sallıyoruz beylerim negredoyu izleyemedi diye şenol eleştiriyor.
  • zamanı gelmiştir ve kenarda negredo, lens, (ve hatta yakında medel) gibi oyuncular dururken sahaya necipin girmesiyle insanı yeniden dumura uğratan huy.

not: "necip'i kimseye yedirmeyiz, o altyapı, o itiraz etmez, o cici çocuk"cular birazdan damlamadan ben kaçıyorum.
  • hücum yapamadığın bir maçta q7 ile necip niye değişir amk biri bana açıklasın

antalya kalene dahi gelememiş necip giriyor oyuna.
  • bence q7 sinirlenir diye lens'le değiştirmedi.
  • "şenol güneş'in takımı bozan oyuncu değiştirme huyu"ndan daha pis bir huy değildir. geçen sene avrupaya bu yüzden veda ettik amk.!