şükela:  tümü | bugün
  • çağatay akman'ın 9 haziran'da çıkartacağı yeni şarkısının ismi. melodisi muhabbet - bazen adlı şarkıdan alınmış. satın mı alındı yoksa yine mi çalındı onu zaman gösterecek.

çağatay'ın çıkacak şarkısı: https://youtu.be/wqlso9ezwb4
    çaldığı melodi: https://youtu.be/5jsi2jsht9u?t=2m2s
  • çağatay akman'ın yine milyonlara oynayacak yeni parçası. 9 haziran'da youtube üzerinden yayınlanacak. altyapının sample olmasını umuyorum. eğer olursa sahibiyle iletişime geçip bir telif de biz yediririz. yoksa bu parça ile bu yaz zor çıkar.

edit: başlık sahibi paylaşmış zaten. okumadan geçtik.
  • sample kaynağını kendisi söylemiştir ve telifini aldık demektedir. o aldık diyorsa almışlardır. koca adam yalan söyleyecek değil ya :)
  • göt deliğine ithafen yazılmış olabilir.
  • şimdi de türklere sarmıştır.
  • "gece gölgenin rahatına bak"tan daha kötü sözlere sahip olamaz diyordum ama daha kötü. klip için daha fazla para harcanmış. ama klip de daha kötü. kötü kere kötü yani.
  • sample muhabbet'ten arak. hırsız o rus çocuğu teaser verdiğinde muhabbet instagram'dan açıklama yapmıştı. sonrasında satın almak zorunda kaldı velet.
  • şarkıyı dinledim, tamamen önyargısız bir şekilde bana biraz şöyle geldi: umuma kapalı bir alanda kendi kendine şarkı söylerken, şarkının devamı veya ortası aklına gelmez de önceki cümleyi veya ortasını uzatır, tünelin ucu kaka leite bir yere çıkmasın diye takip mesafesini o şekilde korursun. bu şarkıda da: 'içindeee. yok olmuşuuuuuuuuuu uuuuuu uuuzzz.' var. sanki o arada başka bir kelime daha olması gerekiyordu da eksik kalmış gibi. ya da 'içinde' dedikten sonra durmayıp 'içinde yok olmuşuz' deseydi girişiyle daha bütün olurdu. şimdi biraz bütünlemeye kalmış gibi olmuş. şarkıya hızlı bir giriş yapıp sonrasında o şekilde bitirilmesi değişik geldi. bilemiyorum altan.
  • tutmayacak şarkıdır. o şey bir kere olur. gangnam s. gibi düşün yani. bu diğer şarkısından çok daha kötü yalnız.
  • acaba çağatay akman ne zaman tamamen kendisine ait bir şarkıya imza atacak?

bu arada serdar ortaç'la yarışıyorcasına kötü sözler yazdığını da belirtmeliyim.