şükela:  tümü | bugün
  • reklamında, son derece kötü bir oyuncu seçilmiş ürün. oyuncunun konuşma stili öldürüyor beni. ağzından bir harf çıkıyor ki, 'a' harfinden başka her şeye benziyor. hayır kendisi sevimli biri, reklam da mesajını direkt veriyor. ama o konuşma tarzını duyunca reklama katlanmak da güçleşiyor. her reklamı kısaltırlar bunu kısaltmadılar da.

sensodyne isoactive. itici bir reklama sahip ürün. hoşlanmadım hiç..
  • pompalı aparatı bozulunca işyeri dolabımdaki tüm eşyalarımı mahvetmiş lanet dişmacunudur. klasik tüpler varken bu zımbırtıyı alan kafama bir kez daha teşekkürlerimi sundum . bu arada öyle de azimli bir şişe idi ki 1.5 saat boyu inceden sızdırmaya devam etti.
  • reklamlarını gördüğüm andan itibaren, sanki ilk başta hedef kitlesi olarak normal insan değil de sadece tiki, concon gibi kesimlere hitap etmeye hevesli bir ürünmüş gibi düşünmeden edemediğim ve oradaki insanların, bir diş macunu için heyecanlanmak gibi bir terimi nasıl kullanabildiklerini anlayamadığım, anlamak da istemediğim ürün. alt tarafı diş macunu ya nerene heyecanlanıyorsun?
    reklam sonunda da sensodyne ile ilgili herhangi bir şeyi ömrüm boyunca görmek istememe yol açmıştır. heyecanlanamadığım için özür dilerim sensodyne.
  • bunun reklamının ilk versiyonunda ürünün yeni tüpünü tanıtırken "elime alınca heyecanlandım" diyen bi' oğlan çocuğu vardı. ikinci versiyonunda da konuşurken ağzını toplamakta zorluk çeken tiki lehçeli bi' kızın olduğu dikkate alınırsa neresine alıp heyecanlandığı konusundaki yorum ve değerlendirmeleri siz sevgili kamuoyuna bırakıyorum...
  • pompalı aparatıyla oldukça kullanışsız bir ürün. her sıkımdan sonra bir miktar diş macunu gelmeye devam etmekte, 1-2 dakika sonra başlık kısmını temizlemek gerekiyor. bu nedenle aynı gramaja sahip klasik tüplerin neredeyse yarısı kadar dayanmakta.
  • her sıkışta, sıktığın kadar jeli geri gelen, elime alınca heyecanlandım temalı reklamla kafamı kurcalayan diş macunu jel şeysi:)ürünü tüpte sunucaz diye kasmışlar ama işlevini unutmuşlar.halbuki olay tüpte değil işlevde derler, duymamışlar.
  • hayatımda kullandığım en sevimsiz diş macunu olabilir kendileri.

diş hassasiyetim falan yoktu pek de son zamanlarda elma falan ısırdığım zaman kanlı izler bırakmaya başladım ardımda. hazır diş macunum da bitmişken dedim "hadi sensodyne alayım". keşke pronamel falan alsaymışım, en azından tadı bir şeye benzerdi. bu ne arkadaş böyle?

o metalik aerosol kabının içinden çıkan şeyin tadının diş macunuyla kesinlikle alakası yok. traş köpüğü ya da saç spreyi olabilir, belki böcek ilacı olabilir, ya da deodorant (özellikle rexona'ya çok benzer); amma ve lakin kesinlikle diş macunu değil.

haydi ondan geçtim, neymiş ağzımızda erişilemeyen noktalara ulaşırmış. arkadaşım ben bu macunu kullanmaya başladığımdan beri dişlerimin arkasında plak oluştuğunu hissediyorum, geçen haftaya kadar hayatım ne güzeldi halbuki. yani ulaşılamayan değil ulaşılabilecek noktaları bile doğru düzgün temizlemiyor bence bu macun.

farkındaysanız henüz sinsi sinsi kusmasından, her sabah pislik temizletmek zorunda olmasından falan hiç bahsetmedim bile.

canımsın colgate 2in1, kimselere değişmem!
  • iki tanesini bir tane fiyatına görünce aldığım*, yanlızca bir haftalık kullanımda tüpün kapağı ve pompanın ağzında en az beş sıkımlık diş macunu biriken, her tarafında jelimsi saçma sapan bişiler olduğundan temizlemekten imtina ettiğim, bir daha da almayı düşünmediğim diş macunu. gidin eski usül tüpte alın hangi diş macununu alıyosanız, tiğine mipine aldırmayın işe yaramaz.
  • macun anlamında başarılı, tüp anlamında rezalet ürün.
  • güzel köpüren, güzel temizleyen, lakin tüpten çıkan fazlalık kısmıyla bizleri delirten icat, uzun ömürlü olmayacağına dair şüphelerim ciddi orandadır.