• eskişehir'deki en guzel aperatif yeri, bir de çalışanları müşteriye kibar olmayı ogrense tam olacak.

23.00 de kapanıyor, 24.00 olsun bari.
  • çalışanları atarlı ergen modunda olup saat 11 olduğunda sktiri gidin diyerek masadan kovan sözüm ona şarap evi.
  • eskişehir'de geçen zamanımın içinde en özel yere sahip olan yer.

ilk geldiğim zamanlarda, bir sohbet esnasında yeni tanıştığım, daha sonra mimarlık okuduğunu öğrendiğim biri "seninle gorusecek olsak sensus'a davet ederdim çünkü sen oraya gidebilecek bir kadınsın, her yerin bir ruhu vardır mesela benim ruhum varuna senin ki sensus olabilir demişti."

aradan çok zaman geçmeden kendimi sensusta buldum. ama cidden 'kendimi' buldum.

iste sonra da hayyamla yollarımız kesişti, uzun uzun sohbetler etmeye başladık. şaraptan, siyasetten, dostluktan, felsefeden, sanattan, teolojiden, ekonomiden, birkaç kadehten sonra da aşktan. yolumu ışıdı.

orada aldığım karar ve hayyam'ın hayatımda ki etkisi sonsuz olsun.
    keske bavula koyup gittiğim yere götürebilsem seni sensus.
  • eskişehir'de geçen zamanımın içinde en özel yere sahip olan yer.

iste sonra da hayyamla kesişti yollarımız, uzun uzun sohbetler etmeye başladık burada.
    şaraptan, siyasetten, dostluktan, felsefeden, sanattan, teknolojiden, ekonomiden, birkaç kadehten sonra da aşktan... yolumu ışıdı.

orada aldığım karar ve hayyam'ın hayatımda ki etkisi sonsuz olsun.
    keske bavula koyup gittiğim yere götürebilsem seni sensus.
hesabın var mı? giriş yap