şükela:  tümü | bugün soru sor
  • seo diye bir şey yoktur, tanıtım yazısı vardır, kaliteli backlink vardır, organik hit için sosyal medya vardır, özgün yazı ve resim vardır, tema kalitesi vardır, linkwhell vardır boşuna kitap almayın, bunları yapın ya da yaptırın, ben seo kitapçılarını para kazanma büyüsü yaptıranlara benzetiyorum, madem bu boku kitabını yazacak kadar biliyorsun, öyle niş sektörler var ki günde 2000 liraya para demezsiniz, kas seo'yu gir sıralamaya, üç kuruşluk, kitap kazancına muhtaç mı olursun, hem benim öyle sırlarım olsa kimseyle paylaşmam, paraların hepsini ben kazanırım, kimseye yedirmem amk. bu arada linksiz tanıtım yazısı yazmış arkadaş, çok büyük ihtimalle başlık, unutulunca, aradan zaman geçince düzenleye girip link ekleyecek, kaliteli backlink alacak.
  • okumadan yorum yapılmaması gerektiğini düşündüğüm kitap. hoş bizim ülkede her şeye herkes yorum yapıyor orası da ayrı mevzu. adam üşenmemiş oturmuş yazmış bir şeyler. bence helal olsun.
    laf atmadan geçemeyeceğim yukarıda aliihsanov seo yok diye bi ton laf söyleyip seo'nun tanımını yapmış. sözlük geçmişine bakınca da oraya buraya link atıp mevzuların dibine vurmuş. arkadaşın ekmek teknesine çomak sokmayalım seo öldü beyler. hadi dağılalım.