şükela:  tümü | bugün
  • alevi sanıldığı için dayak yemiş gariban bir uzakdoğulu kardeşimiz. adam da şaşırmış ki; "lan ben çekik gözlüyüm, nasıl alevi olabilirim anasını ciflediğimin çomarları" diyememiş. nasıl bir bokun içine saplandığımızı kendisi de anlamıştır, yol yakınken köyüne döner artık. biz de bu bok çukurunda birbirimizi kırmaya devam ederiz.
  • yahu şu adamı da ağlatıp şu ülkeden gönderiyoruz ya kendi bokumuzda kendi pisliğimizde yok olmak müstehak bize.

http://www.hurriyet.com.tr/…kanini-kapatti-40119187
  • hakkında şöyle bir yazı olan, kendisini üzenlerin her türlü muameleyi hak ettiği güzel adam.
  • ağlayaşına derinden üzüldüğüm, adamın o halinde rahat bırakmayıp yanına gidip daha fazla görüntü almaya çalışan basına sinirlendiğim bahtsız insan. dilerim gittiği yerde daha çok kazanç elde edip daha huzurlu olur. biz medeniyetler beşiğinin başkenti istanbul'da bunu ona sağlayamadık
    edit:
    http://www.velvetindieground.com/#!shop/c1rc1
    adresinden alışveriş yapıp kendisine destek olabiliriz
  • sahibinden ya da başka bir online mecradan dükkan açıp satış yapsın. ilk müşterisi ben olurum.
    bu ortadoğu ülkesine güzel bir şeyler getirmek istediğin için ve buna sığırlar müsaade etmediği için üzgünüm seogu lee.
  • kendisine karşı mahçup olduğumuz adam. böyle giderse bu bok çukurunun dibini buluruz.
  • üzüldüğüne üzüldüğüm insan. şu iki günde seni üzen, malına, mesleğine hayatına zarar veren, sana sahip çıkmayan destek olmayan kim varsa ben onların ta.
  • pikap sahibi olmamama rağmen en kısa sürede dükkanını ziyaret edip, alışveriş yaparak destek olmayı planlıyordum. basında dükkanını kapattığı haberleri var. umuyorum geçici bir süreliğinedir.konu hakkında bilgi sahibi olanların yeşillendirmesini rica ediyorum.
    kapatma işi geçiciyse, cihangir toplanması gibi bide velvet indiegrounds toplanması organize etmek lazım diye düşünüyorum.
  • biz hadi mecburiyetten burdayız. senin ne işin vardı burada be güzel abim ? fazla geldin bu ülkeye, kaç kurtar kendini. bizi bu buhranla başbaşa bırak.
  • şu mübarek ramazan ayında ekmeğinden edilmiş bir kardeşimiz. üstelik sebebiyet verenler müslüman olduklarını iddia eden bir güruh. müslüman olduklarını düşünmüyorum. bu kadar hayvanlığı islam kaldırmaz.

geçmiş olsun tekrar. bir insanın böyle ezilerek zor durumda bırakılmasını yüreğim kaldırmıyor.