şükela:  tümü | bugün
 • seo yapmayı backlink yapmak sanan oluşumlardan biri. bir diğeri için (bkz: seoabi.com)

  seo yaptıkları projeler birer birer patlamaya başladı. google abi tokat manyağı yapıyor.

  örnek: fbm tıp merkezi samsun
 • kendi kendini spama sokmuş "seo" firmasıdır. yahu bu çocuğu ben r10'da saçma sapan konular açarken görüyordum. sonra "türkiyenin en iyi bilmem nesi" olduk diye mesajlarını görmeye başladım.

  3-5 tane tanıtım yazısı ve link alıp, insanlardan ayda 2000-5000 tl arası paralar almak nasıl bir mantıktır? bu paraları veren insanlar nasıl insanlar onu da bilmiyorum.
 • http://i.hizliresim.com/a3bajv.png
  http://i.hizliresim.com/406lla.png

  04.11.2016 tarihi ile itibaren;

  http://i.hizliresim.com/0yo7dz.png

  bu arada .com'u banlattıkları için .org'a geçmişler.

  http://www.seohocasi.org/
 • projeleri birer birer patlarken, kendilerini de araya sıkıştırdılar. yazık bunlara inanan, zeki adamların yönettiği dev şirketlere. yazık bunlara inanan, 3 kuruş parasıyla kısa yoldan daha fazla kazanacağına inanan esnafa ve diğer tüm insanlara.

  200'den fazla sinyalden oluşan seo olayını, backlink basmaya kadar düşürdü bunlar. işi alana kadar kendileri ön plana çıkıp, aldıktan sonra lise bebelerine yönettirmeye çalışıyorlar. çünkü tokatladıkları müşteri her an google tarafından da tokatlanabilir. yerine koyacak müşteriler aramak lazım.

  kanmayın, inanmayın. ben en iyiyim demek, ben en kötüyüm demekle eşdeğerdir. 1 günde, 2 günde, 1 haftada, 1 ayda yükselme olmaz. seo, arama motoru optimizasyonudur. yani siz zaten reklam ile ilk sırada görünebilirsiniz. önemli olan organik arama sonuçlarıdır. çünkü bu bedava trafik anlamına gelir. organik yükselme, organik işlemlerle olur. hiçbirimiz google'dan ve onun siyah beyaz hayvanlarından daha zeki değiliz. hele bunlar hiç değil.

  bu arada üstteki entry'yi yazan arkadaş çok güzel yakalamış :) çok güldüm :)
 • kendi sitesini filtreye sokan sözde hoca.
 • kelin ilacı olsa atasözündeki kel.