• arnel pineda da pek güzel söylemiştir bu super şarkıyı revelation albümünde.
  • şu dünya üzerinde bağıra bağıra söylenmesi en eğlenceli olan şarkıdır.
  • tezgah'ın marşı gibi bir şeydir.
  • bir rock klasiği, final countdown'ın kardeşi.
  • yes man'de "ducati'li sahne"de çalan, bize bir süreliğine nostalji yaşatmış, filme mükemmel oturmuş şarkı. ne yazık ki soundtrackinde yok.
  • yes man'de jim carrey'nin telefonu da bu şarkıyla çalmaktadır. şahane bir şarkıdır.
  • az önce filmden separate olarak dinledim de bu şarkıyı, filmle birlikte izlendiğinde verdiği tadı elbette veremedi.
  • kimse bunun, resident evil 4 adlı oyunun playstation 2 versiyonunda yer alan bir yan oyun olmasından bahsetmemiş. hımm, ilginç.

baş karakteri ada wong'dur. asıl oyunu bitirdikten sonra açılır. asıl oyun hakkında önemli bilgiler içerir çünkü leon'un hikayesine paralel biçimde, ada'nın hikayesini anlatır. asıl oyundaki mekanlarda geçmesine rağmen farklı bir çizgi izler. asıl oyunu bitiren her kişinin bunu da oynaması şarttır. yaklaşık olarak 4 saatimi aldı benim, yani kısa bir yan görev değildir kesinlikle.

son not; ada ile oynamak kesinlikle mükemmel bir deneyimdir.
  • yes man'in başında hayvanlar gibi surround'la dinleyince tam anlamıyla hastası olduğum şarkı. eminim bir sürü insan da aynen benim gibi filmden çıkar çıkmaz şarkıyı aramaya girişmiştir. o gün bugündür de durmadan dinliyorum zaten...

p.s. klip tam 80ler, mükemmel !
  • bu şarkıya hayran olup da klibini halen izlememişseniz, izlemeyin. klibi izlediğinizde dünyalar güzeli bir kızı kolum gibi sıçarken görmüş kadar hayalkırıklığına düşersiniz. öyle bir klibe sahip parça, izlemeyin, izlettirmeyin.
hesabın var mı? giriş yap