şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sepaş)
  • çayırovada her pazar evet her pazar saat 9-12 arası kesinti yapan şirket!

sanki anlaşma yapmışlar gibiler.

milletin ailecek zaman geçireceği beraber kahvaltı yapacağı bir hafta sonu pazarı var insafsızlar her pazar sabahını ziyan ediyorsunuz!
  • derince’de elektrik kesintisi sırasında 3 kere yüksek voltajdan elektrik verip kesen firma.

amaçları sanırım bütün teknolojik aletleri bozmak. yoksa böyle bir amatör ve embesil bir hareketin açıklaması olamaz.

amk bunlara kim nasıl veriyor bu ihaleleri hiç anlamıyorum.
  • kurumsallık anlayışının(!) üniversitelerde ders olarak okutulması gereken firmadır:

hangi aptal bilmiyorum, fatura adresi olarak bana ait mail adresini vermiş, yanlışlık olabilir, bunu anlarım. uyarmak için çağrı merkezlerini aradım ve bu hatanın düzeltilmesi gerektiğini, kurumlarından muhatabı olmadığımı, kocaeli'nde ikamet etmediğimi, ilgili kişi olmadığımı ve dahi bu mailleri almak istemediğimi ilettim.

cevap şu:
    çağrı merkezi: beyefendi sistemlerimizde güncelleme var.
    uyduhan: beni ilgilendirmez, ben bu mailleri almak istemiyorum.
    çağrı merkezi: beyefendi, 15 gün sonra yeniden arar mısınız?
    uyduhan: not alın ya da beni siz arayın. neden ben sizi arayayım? hata sizin, günah sizin, suç sizin ve ben şu an sizi ücretli bir hattan arayıp sizin kusurunuz için ek telefon faturası ödüyorum.
    çağrı merkezi: -dumur ve ne diyeceğini bilmez bir halet-i ruhiyyede- kem küm mırın kırın

bu yaşananlar dün oldu ve bugün:

sayın uyduhan, elektrik aboneliğiniz başlamıştır şeklinde ikinci bir mail.

gırgır mı geçiyorlar, bilemedim. sistem güncellemesi 15 gün sürmez, kurması bile o kadar sürmez. yok, biz bu işi bilmiyoruz, beceremiyoruz diyorsanız bilen bir iki kişiye maaş verin de hiç değilse rezil olmayın.

rezalet, rezalet ve rezalet!