şükela:  tümü | bugün
  • dün hürriyet pazar ekinde yok böyle yas şeklinde bir röportajı çıkan bayan. öncelikle tabii başınız sağolsun. allah kimseye göstermesin böyle acılar. ayrıca duyarlı, iyi, hoş orijinal bir bayansınız hiç şüphe yok. ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim ki has sevgiler ve acılar içte, kalpte, kendi dünyanda yaşanır. sosyal bir fayda sağlamak amacı yoksa (dağcılık kazalarına dikkat çekmek, insanlara bilinç filan vermek gibi) hürriyet pazar da paylaşılmaz, çünkü o zaman popüler olur, özelliğini yitirir ve şeyi çıkar. netekim fox tvde bu işe el atacak, sizin cenazeyi haber yapacakmış, sabah programı yapan ismail vs bildirdi. benden söylemesi yani.
  • bu başlığa hiç entry girmeye niyetim yoktu. derken ilk ve tek entry’yi okudum ve işte buradayım.
    kocasının ölümünden sorumlu kişilerin cezalarını alabilmesi için başlattığı mücadele gereği hürriyet pazar’a röportaj vermesi gayet anlaşılır olan hanım efendidir.
    olay ihmalkarlıklar zinciri sonucu gerçekleşmiştir ve bu hanım efendinin bugünkü instagram paylaşımında, sorumlu kişinin dava açılmaması için milletvekili kapıları aşındırdığı belirtilmektedir.
    benden söylemesi yani..