şükela:  tümü | bugün
 • sözlüğün güldüren fantastik kurgu yazarlarından.
  (bkz: #72831054)
 • sozlugun ergen yazarlarindan. begenmedigi bir entry gorunce ozelden mesaj atip kavgaya davet etmektedir. liseli olabilir.
 • balkan göçmenlerinden adam çıkmaz beyanında bulunan kişileri yüzyüzeyken söylemeye davet eden yazardır.

  beğenmediği söz ayrımcılık içermesi ve nefret suçu olarak işlenen hakaret niteliğinde olması sebebiyle kendisi tarafından beğenilmemiştir.

  bunu yapmak ergenlikse, kendisi ergendir ve liselidir. bir topluluğa nefret suçu olacak şekilde hakaret edecek olan herkese gerekli daveti yapacaktır.

  edit: cevap verdiğim entry silinmiş.
 • kayıptır. oysa nuriye gülmen'in dhkp-c sempatizanlığından daha ileri bir yerde olduğuna dair geniş bilgiler veren, kaynak gösteren entry'leri vardı. kaybolurken onları bıraksaydı iyiydi. çünkü parti cephe kınası olayından sonra daha anlamlı hale gelecekti o entry'ler.
 • dedesinin kürt olduğunu söyleyince, kendisinin de kürt olduğu sanılan kişidir.

  türk’üm ne yazık ki özür dilerim. yurttaşlar arasında da makbul-gayrimakbul gibi bir ayrım yapılmasında sakınca görmem. makbul türk denilmesinde bir sakınca yok benim için.

  türk gibi düşünen kürt diye yergi sözü de olmaz. "türk gibi düşünmek" ne ki bir kürt türk gibi düşünsün; mustafa topaloğlu da türk, recep bülbülses de, bi yandan yaşar kemal de türk veya nazım hikmet de...

  kemal pir, kürt gibi düşünen türk mü yoksa sizin için? eleştiricem diye keskin ayrımcı bakış dayatmak da güzelmiş... eminönü'nde bedava mı dağıtıyolardı mallığı da aldın ağzına boğazına sokuşturdun bu kadar?

  edit: cevap verdiğim entry silinmiş.