• değişik bir hıyar türü. bir girdime istinaden bana mesaj atmış, daha 2. mesajda anneme küfür etmiş, adını soy adını ve telefon numarasını yazmış -herhalde kavgaya çağırmak istemiş olmalı- hırt. daha sonra hızını alamayıp annemi, sevgilimi ve benim ölümü sikeceğini filan söyledi. devamında hırsını alamamış olmalı ki, avukat olduğunu ima eden birtakım ifadelerle beni savcılığa şikayet ettiğini, dosyadan bir şey çıkmayacağını fakat kimliğimi öğrenmiş olacağını filan söyledi. komik ama yine tehdit. en son olarak da beni engellediğini yazdı.

değişik bi tür işte.
  • provoke etmeye gelip provoke olan.
  • kendisine aykırı bir fikir gördüğünde, hele bi de o yazarın mesaj kutusu kapalıysa içindeki ortadoğulu linç coşkusunu yazarın başlığına sıçarak dile getiren bir yazarcık. zaten öncekiler gerekenleri yazmış. ama ben her defasında bir insanın nasıl olup da bir hırsızlığı savunabildiğine hayret ediyorum. bir de benden değilsen şundansın tavrına.. güya bunlar en akıllı(!) kitle değil mi? biliyorsunuz chp'ye oy verince otomatikman akıllı, modern vs vs oluyorsunuz! aman diyeyim chp bir yanlış yaptığında yazayım demeyin. yoksa bunun gibi büyük ihtimalle maaşlı olan chp trolleri gelip linç ediverir. ama katil devlet diyen ahmet şık söz konusu olunca ifade özgürlüğü falan.
  • çekirdeğimi kapıp gelmeme sebep olan, herkesin önünde hasmı ile tartışan yazar. eğer hasmı olan yazar da halka açık tartışmayı devam ettirirse ve argo kullanımındaki rahatlık; sinkaflı cümlelerin bolluğu iki taraf için de aynı oranda devam ederse seyir zevki yüksek bir münazaraya şahit olacağımıza inanmaktayım.
  • sözlükte takip ettiğim ve bilgi birikimine hayran kaldığım bir yazarımız.
  • sözlüğün güldüren fantastik kurgu yazarlarından.
    (bkz: #72831054)
hesabın var mı? giriş yap