şükela:  tümü | bugün
  • ilk ba$ta cekinerek acilan muzige olumlu tepkiler veren babalardir. ardindan "olm ne guzelmi$ bu kalsin kalsin" der ve sonuna "iyi de o sesi nasil cikartiyor bu adam?" diye eklerler. eger birazcik brutal vokal yeteneginiz varsa altindan kalkabileceginiz, aksi halde cevap verirken zorlanacaginiz sorulara zemin hazirlarlar.
  • olmayı hedeflediğim baba çeşidi. otuz yaşıma geldim halen çalışırken roots bloody roots ne bileyim, territory dinleyip gaza geliyorum...
  • ben
  • opeth ve dark tranquillity dinleyip evde sevimli mi sevimli bir kedi besleyen baba kadar değildir.
  • sepultura elemanlarının kendileri 50'ye merdiven dayamış. metallica desen öyle. robert smith desen neredeyse 60 oldu. bildiğin dede olacak yaşta.
    90'ların sonlarında 2000'lerin başlarında limp bizkit, slipknot, linkin park filan dinleyen biz tıfıl liseliler bile 30 olmuşuk.
    çok da anormal değil yani. the times they are a-changin.
  • ferdi tayfur dinleyen babadan, cocugu icin bir farki olmayan babadir.

sadece ikisi de farkli kisilere baba diyordur.
  • benim lan bu.

hatta pantera, iron maiden, black sabbath, testament de dinliyorum.
    amma gel gör ki daha çocuk bunun havasını atacak yaşta değil.
  • sadece sepultura mı!!!? cradle of filth, kreator, overkill, black sabbath da dinlemeye devam eder diye arttıracak babadır.

yalnız az sonra buraya biri gelip de satanik goygoyu yaparsa kalbini fena kırarım.

not: yaş 37, saçlar kısa ama.
  • benim.
  • aralarında bulunduğum güruh, sayıları an itibariyle oldukça fazladır, 90'larda metal dinleyen hemen hemen herkes çoluk çombalağa karıştı, gönül rahatlığıyla "sepultura dinleyen dede" diye bile başlık açılabilir.